Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuNespokojená návštěva. Oschlá a místy nahnilá zelenina a ovoce. Zajímá to tam z personálu vůbec někoho? :/
26. listopad 2014 19:11:24 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuNespokojená návštěva. Parodie na irskou kávu s tuhou šlehačkou.
23. listopad 2014 16:11:14 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku