Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
10. říjen 2014 20:10:49 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
10. říjen 2014 20:10:28 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuNespokojená návštěva.
10. říjen 2014 20:10:22 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Lišáci na smetaně s liškami a krutony. Creamy vs. crunchy goodness ;) #prkýnko
8. říjen 2014 18:10:40
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku