Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Letošní mladá mrkev je... totálně awesome!! ❤️ #prkýnko
23. září 2014 11:09:56
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Nejlepší liška nálevkovitá ;) Crostini od @maskrtnica a lišky na másle, šalotce a tymiánu s troškou zakysané smetany. Sváča á la #prkýnko ;)
23. září 2014 11:09:56
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Spokojená návštěva.
18. září 2014 18:09:27 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku