Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuNespokojená návštěva.
15. červen 2014 00:06:03 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
13. červen 2014 15:06:46 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku