Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
S jídlem se hrát nemá, ale když já si nemůžu pomoct. Mezi svátky jsem si trošku pošteloval hrách a tady je výsledek — neuvěřitelně jednoduché a dobré zimní jídlo.
13. leden 2014 19:01:15 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Částečně oxidovaný čaj a ještě k tomu z Japonska? Pravděpodobnost jeho výskytu na mé kávou okupované poličce je asi tak 1:1000000.
10. leden 2014 17:01:58 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
9. leden 2014 22:01:46 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku