Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Óká. Myslím, že už se to může říct nahlas — letošek v jídle bude hodně hodně divoký, ušpiněný od hlíny a rozhodně se v něm neobejdete bez botanického atlasu a starých knížek od Marie Úlehlové Tilschové.
30. duben 2013 21:04:40 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Květnový partner blogu, pan Ugo, za mnou přišel s netradičním požadavkem. Umí prý udělat ovocné a zeleninové šťávy, které i po třech týdnech chutnají stejně jako čerstvé, nemají v sobě konzervanty a nejsou nijak tepelně ošetřené. Záhada? Musel jsem ho vzít za slovo!
30. duben 2013 14:04:13 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Cítíte to taky? Dny jsou delší, slunce na nás svítí z jiného úhlu a vzduch začíná vonět. Ideální čas začít něco nového, zeleného a jedlého! :)
10. duben 2013 11:04:27 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku