Druhá spoko návštěva spojená s testem prototypu WTF vermutu od Žufánka, který si takto vzal po ginu a abstintech do hledáčku další ušlechtilý základ. Tohle, až se dostane naplno do ostré výroby (nejdřív cca za rok), bude naprostá pecka a určitě o WTF uslyšíme ještě mnohem více. Držím palce!
Samotné Cash Only moc fajn. Je to hlasité a neformální s docela nízkým věkovým průměrem (takže záleží spíš na vás jestli zapadnete).
Prodrali jsme se tu několika drinky a otestovali i jejich barový snack – hot dog s chipsy (95 Kč). Do podrobného rozboru se nepouštím, ale jen bych chtěl říct, že barové snacky jsou u nás zatím docela podceňovaná disciplína, tak mi to tohle pojetí v Cash Only udělalo radost.
Na obrázku vlevo negroni a vpravo i čisté WTF ve skleničce.
23. květen 2015 00:05:00
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Aneb chlebový salát (klasika dyžtak tu), ve kterém uděláte zálivku z kimchi. Nějakým omylem jsem koupil veganské kimchi (takže nemá rybí omáčku), ale dost příjemně mě překvapilo. Funky faktor na výbornou!
Okurky zbavit středu, osolit, pocukrovat a nechat vykapat. Starší chléb hodně opéct a na kostky. Kimchi nasekat nadrobno (množství jak cítíte, stačí i jedna lžíce).
K tomu rajčata, koriandr (Korejec by mě zabil), limetková šťáva, olol, pepř a ještě sůl.
Žádné velké trápení. A je z toho super osvěžující a trochu pálivá sváča do veder.
7. srpen 2015 18:08:45
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Asi mělo přijít o něco rychleji, ale zase jde do detailu a k věci. Určitě si ho doplňte i o vyjádření z Agrodružstva Miroslav. Za mě určitě dobrý.
Sklizeno tady bohužel zafungovalo jako hromosvod, po kterém se svezlo všechno možné i nemožné. V rámci českého trhu si za všechny ostatní (a že jich tedy je!) prostě vytáhli černého Petra.
Tak jen doufám, že to pozorně sledovali i ostatní prodejci, zemědělci a producenti, a že si v tom našli ponaučení, podle kterého se i ve svém zařídí.
7. srpen 2015 17:08:05 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Letní topinka s řepou a paprikou :) Nejvíc letní s šišatá tak, že se mi na ten čtverec málem nevešla :)) #prkýnko
6. srpen 2015 19:08:03
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku