Druhá spoko návštěva spojená s testem prototypu WTF vermutu od Žufánka, který si takto vzal po ginu a abstintech do hledáčku další ušlechtilý základ. Tohle, až se dostane naplno do ostré výroby (nejdřív cca za rok), bude naprostá pecka a určitě o WTF uslyšíme ještě mnohem více. Držím palce!
Samotné Cash Only moc fajn. Je to hlasité a neformální s docela nízkým věkovým průměrem (takže záleží spíš na vás jestli zapadnete).
Prodrali jsme se tu několika drinky a otestovali i jejich barový snack – hot dog s chipsy (95 Kč). Do podrobného rozboru se nepouštím, ale jen bych chtěl říct, že barové snacky jsou u nás zatím docela podceňovaná disciplína, tak mi to tohle pojetí v Cash Only udělalo radost.
Na obrázku vlevo negroni a vpravo i čisté WTF ve skleničce.
23. květen 2015 00:05:00
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Doják.
18. květen 2015 21:05:05 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Má to v sobě nějaký druh těstíčka? Pak je tu velká pravděpodobnost, že to spadá do rodiny Palačinkových. Tihle příbuzní jsou rozlezlí po celém světě.
Skvělý a podrobný úvod do speciální palačinkové taxonomie. Sedněte na to!
18. květen 2015 15:05:41 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Pečené brambory (bohužel ještě nejsou české), zelený chřest (Hostín), mladá cibulka (Tišice) a poslední letošní kadeřávek (Střešovice :). K tomu kozí kefír a kozí jogurt (Krasolesí) dochucený oříškovým máslem.
Dělal jem ještě pokusy s chipotle marinádou a kuřecími křidýlky. Vyladěné to ale ještě není a hlavně mi došly ty úžasné sušené paričky. Takže až doplním, ještě dám vědět. Je to úžasná věc na experimenty! Kam se hrabe mletá uzená paprika.
17. květen 2015 12:05:36
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Není lepší páteční oddych. Humří cannelloni (225 Kč) s mladým hráškem, silnou šťávou a olivovou trávou (skvělá věc, které se musím brzy pověnovat). Nezdá se to, ale má to razanci skoro jako hlavní chod.
Potom super měkké selečí s vykřupanou kůrkou (350 Kč), krokety z líčka a k tomu krásný zelený chřest. Tohle mě hodně baví – silné chutě z masa a mezi nimi lehké jarní problesky.
Kteráže je to už návštěva v pořadí? Už to raději ani nepočítám, tak snad vás to pořád dokola (i když pokaždé s jiným jídlem) už nenudí. Pro mě je ale strašně těžké odolat, když to máme jen kousek od domu.
15. květen 2015 21:05:25
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Jak asi vypadá espresso připravené z deseti deka kafe? Ani se neptejte! Japonská šílenost via Drift.
15. květen 2015 18:05:27 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku