Baví mě to tu čím dál víc a za nový Reuben Dog (95 Kč) mají ode mě extra pochvalu. Hovězí párek, zelí, sýr, cibulka a dresink. Všechno vyvážené na milimetr přesně – šťavnatost, tučnost, kyselost a do toho pořádná chuť hovězího. Moc mi chutnalo i jejich pečivo (IMO nejlepší hot dog bun v Praze).
Pokud nechcete až přes řeku do Koblihy na Reuben sendvič, tak tohle je ve stejném ranku. Navíc s pěkně svižnou a vždy dobře naladěnou obsluhou.
Omluva za chybějící foto, nějak jsem se do toho tragicky rychle zahryznul.
9. březen 2017 16:03:16 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva. Rybízová Keňa z pražírny Coffeespot pod jejich novou značkou pro výběrovou kávu White Bean.
8. duben 2015 15:04:27
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Spokojená návštěva.
8. duben 2015 15:04:18 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Jmenuje se Oh My Chef a stojí za ním Jan Kaplan (šéfkuchař Pavillonu v Brně) a Edita Zeit. Ač od profíka, recepty jsou hlavně na domácí vaření, takže nečekejte desítky komponent a pinzetu v povinné výbavě. V záplavě foodblogů od nadšených amatérů fajn zpestření. Držím palce, ať to šlape co nejdéle!
7. duben 2015 13:04:05 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Co všechno jsem nasbíral na stráni. Nahoře vlevo ptačinec, fialky, řebříček, divoká pažitka. Uprostřed hluchavka (květy) a listy pampelišky. Dole šťovík, kopřiva, sedmikrásky.
Ptačinec a mladá pampeliška nejlepší - šťavnaté a křupavé lístečky bez vláken. S jednoduchou zálivkou jsem podával k jehněčí pečeni.
6. duben 2015 11:04:30
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku