Od neděle do pondělí jsem byl (věřte nebo ne) poprvé v Třeboni! Malebné městečko mě doslova uchvátilo svou atmosférou :) Nutno dodat, že k celkovému ...
11. květen 2006 23:05:11 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
25. říjen 2014 18:10:48 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Husí krev... ze stročků ;) #prkýnko
13. říjen 2014 18:10:18
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku