Právě jsem se oprášil z prvního podzimního nachlazení (děkuji všem za nové recepty!) a dostal jsem geniální nápad jak se k nastávajícímu chladnému a t...
8. říjen 2006 23:10:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Dejte mi do ruky supervýkonný mixér na smoothies a.... já do něj budu rvát všechno možné jen ne smoothies. Co konkrétně? Třeba tuhle echt českou omáčkovou klasiku — koprovku.
4. listopad 2014 19:11:34 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku