Právě jsem se oprášil z prvního podzimního nachlazení (děkuji všem za nové recepty!) a dostal jsem geniální nápad jak se k nastávajícímu chladnému a t...
8. říjen 2006 23:10:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
8. říjen 2014 00:10:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Olbřímí dřevorubecký chléb ;) Pečená černá ředkev, hříbky a vajíčko #prkýnko
3. říjen 2014 17:10:22
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku