Zápisník

pana Cuketky

Jak přežít zimu I. - degustace vína

Právě jsem se oprášil z prvního podzimního nachlazení (děkuji všem za nové recepty!) a dostal jsem geniální nápad jak se k nastávajícímu chladnému a t...

8. říjen 2006 23:10:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

EMA espresso bar

Spokojená návštěva.

3. duben 2014 21:04:24 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Monolok cafe

Spokojená návštěva.

1. duben 2014 16:04:27 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Cacao

Spokojená návštěva.

1. duben 2014 16:04:01 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Pod Juliskou

Spokojená návštěva.

30. březen 2014 15:03:45 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Cheecup

Nespokojená návštěva.

29. březen 2014 14:03:58 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Načíst další