Prázdninové odrobinky

Vylezte z bazénu, slezte z kola, nebo alespoň přerušte tu vysokohorskou tůru! Hlavně ale okamžitě a bezpodmínečně položte to brčko z Mojita!!! Jsou tu odrobinky ;)

  • Vtip měsíce

To jsem si tuhle dal tři pivka s jedním roztomilým chlapíkem a bum ho – jsem ocitován ve Washington Post. Mlel jsem svoje standardní nesmysly, takže jsem moc rád, že to David editoval tak, jak to editoval… ;)

  • O Češích a talířích

Úžasnou anekdotu vysoce roflozního potenciálu poskytl svým čtenářům Mike D. Klíma na Hostovce. Doscrollujte si laskavě k odstavečku s titulkem Teplý talíř měl kdo? Pak pukněte… :)

  • Ťuťuňuňu

Už děsně dlouho nebyl na foodblogové scéně čerstvý přírůstek. Skoro byste mohli nabýt dojmu, že už to tu v Česku máme zase zatuchlé! ;))) Naštěstí nás přišla zachránit úžasná slečna Viki. Tajemné zaklínadlo (via ChilliJulie.cz) zní:

http://www.vikipapa.blogspot.com/

Strašně pěkně se na to kouká a ještě lépe se u toho odfukuje. Tak – tfuj, tfuj Viki. Eh, oprava – ham, ham… ;)

  • Rozmazané jídlo na obrazovce nevyžaduje utěrku s Okenou za každou cenu

Nádhernou ilustraci setrvačnosti a hybných sil v médiích dostanete v kulinárním díle pořadu Média a svět. Televizi doma nemám, takže se mohu snadno zmýlit, ale myslím, že v takovém rozsahu se TV světu jídla ještě nevěnovala.

Doporučuji ke shlédnutí! Úžasná přehlídka několika postaviček v oboru… ;)

  • Buďte s nimi

Náhoda mě přivedla na zbrusu nový (a možná dosud oficiálně nespuštěný) portál nejen pro profíky – Svět kuchařů! Web zaštiťuje, provozuje a financuje (nehodící se škrtněte) firma Unilever Food Solutions – náš přední dodavatel vaření z pytliku a prášku. Držím palce! ;)

  • Fórum fcelku fičí

Děkuji všem odvážným, kteří s láskou (=patřičnou dávkou uživatelské otrlosti) adoptovali nové diskuzní fórum! ;) Za první týden provozu jsme spolu nažbrebentili přes 400 příspěvků u 60 témat. Podařilo se kolonizovat většinu kategorií, rozpoutat první flame a zaňamkat si on i off topic.

Pokud jste magoři do jídla, sledujte fórum bedlivě. Pouštím tam informační chlupy značné tlustosti. Svědčí o tom i plejáda chronických aj-píček z konkurenčních médií. A jestli magoři do jídla nejste, tak tam nechoďte, páč se jimi v cuketkuletu stanete… ;)

Reklama

Komentáře

tak nevím, jestli myslíš jedno z mých IP, protože já se v daném médiu gastronomii bohužel vůbec nevěnuju. Šmíráku :)

28 let??? Takový cumel? Tak to jsem myslela, že vzhledem ke své životní moudrosti jste o takových 15 let starší. :)

pane Cuketka, takhle jste se rozhodl vystoupit z anonymity…:) i když kdoví, jestli to jméno není taky fiktivní, a i ten věk ;-)

jé, pan C. se stává celebřitou a čtenáři už se dohadují o jeho věku :-)
to byla chyba, nakázat přestat pít mojito, spíš jste měl říct, mojito do sebe a pak teprv číst, to by leccos přehlédli :-)

Ještě, že mám schovaný jeho dopis, za pár let bude mít v aukci ohromnou cenu.
Je tu nějaký šťastlivec, který stejně jako já dnes obdržel milostný dopis od advokáta, kvulivá neplacení TV? Podotýkám, že živnosťák mám od roku 2001 zrušený! Dnešní slunečné dopoledne jsem trávila žhavením drátů, pokoušeje se dovolat na několik linek. Do ČT jsemse dovolala, moc jsem neřvalala, měli toho dost. Ale v poledne jsem odchytla přímo toho advokáta a zrušil mi to. Ale stejně jim to pošlu doporučeně. plus několik stížností.
pardon za OT komentář…

Hehe, to je šok, že pan C. není čtyřicátník v těžkém županu, šedivými kouty a sklenkou brandy a doutníkem v rukách. Jsem mladší, takže mě pan Cuketka nijak nerozložil… jen lehoučce překvapil :)

28?… Pan Cuketka je same prekvapeni :) (samozrejme mile)

9.Pivli
Asi přestanu z toho Cuketkového hrníčku pít každý den kafčo a raději ho uložím za sklo…taková vzácnost… :D :D :D

Chválím výběr Pivovárku u Bulovky :) Tam je dobře.

Počkejte, to jste z Cuketkova věku tak překvapení? Co jste to za fanoušky, když ještě nemáte jeho fotografii z Týdne na ploše Vašeho notebooku?! Kdybyste to tak měli, budete překvapení, kolik už té Cuketce z fotky je let:))

Co vy na to?

nepovinný, ale díky němu máte obrázek (jak?)