Cuketka na grilu – Soutěž

Zaujal vás Tefal Optigrill z mini-série Cuketka na grilu? Mám pro vás dobrou zprávu – můžete ho totiž v vyhrát v soutěži s Alza.cz.

Pravidla soutěže jsou jednouchá. Stačí, když v mém příspěvku na Facebooku přidáte komentář a označíte známého nebo blízkého, který zbožňuje grilování. Můžete mu napsat, co dobrého byste pro něj ugrilovali nebo naopak, co byste čekali, že ugriluje pro vás.Společná vzpomínka na grilovačku nebo tip na recept? Taky se počítá. Nechám to ale na vás. Stručnost a vtip tady určitě vítězí!

To je celé! Soutěžit budeme od 7.12 do 20.12. 2017. Ze všech komentářů pak vyberu jeden nejoriginálnější, který vyhraje Tefal Optigrill! :)

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 11.12 do 20.12. 2017. Výsledky budou vyhlášeny do 31.12. 2017 a výherce bude zveřejněn jako součást této stránky. Výherce se po vyhlášení přihlásí pořadateli na email [email protected] a poskytne kontaktní údaje pro doručení výhry (jméno a adresa).

Každý soutěžící může v dané soutěži vyhrát pouze jednu výhru. Výherce vybírá pořadatel soutěže. Ze soutěže budou vyřazeny příspěvky, které neodpovídají zadání soutěže a všechny nevhodné příspěvky.

Výherce

Výhercem soutěže se stala Moňa Glajzová! Přehled všech soutěžních příspěvků včetně toho vítězného – zde.