1. Z podobně nablblých tématek bývá většinou nekonečný thread :)))

    Tak prosím, co bude dnes k obědu/večeři?

  2. hrnicek od peri…

  3. Jak jse poznamenala v jiné místnosti, dnes bude večeře studená. Chléb(tmavý) se sýrem (Kiri, Kiri, kiri), možná kousek šunky(když se pes slituje a nechá nám) – a k tomu rajčatový salát s estragonem.
    No, nemůže být každý den k večeři tatarák, žejo?

  4. Dneska nestiham varit, takze to vidim na bagetu (svetlou) z Panerie a pote, co dum da. Ze Spanelska mi tam jeste visi susena predni noha prasatka a v lednici je zbytek nejakyho ovciho syra. Taky myslim par rajcat. Jo je hojnost, takze dum da celkem dost…

  5. Co dum da byva nejlepsi. Nejvic si to´uzivam, kdyz jsem sama doma. Muze to byt cokoliv, hlavne ve velke mise, jist to lzici a hlavne na gauci s rozectenou knizkou

  6. Nízev tématu: hlavně když nebudeme pod stolem…

  7. :-)))
    No a po večeři si na stůl hodím nohy. Aby nebolely.

  8. 5: Ty jo! to je úplně přesné!!!!! Hlehle, mám virtuální dvojče! :-)))

  9. Salátek z domácích rajčat plné chuti a vokurky, cibule, česneku, papriky, trochu oliv, olejíček. Možná krajíček chleba.

  10. na oběd byla opečená andouillette, k tomu směs opečených brambor s houbami, česnekem a petrželkou.
    Na véču domácí paštika, rajče ze zahrádky, bouine(čerstvý kozí sýr smíchaný s česnekem, pepřem, solí, pažitkou, někdy i kapkou slivovice) a bien sûr vínko ;-)

  11. Jako předkrm opečená bagetka s paštikou a kapary, teď si dělám těstoviny s hlívou ústřičnou.

  12. bien sûr vínko ;-)

    a tak to je nejlapšejší položka :))))

    p.s. opravuji téma, až te%d sem to zachytil :))

  13. A teď si dám ještě zmrzlinu :-P

  14. Až budu velká, chci si jíst jako Bali:)

    Já rozmrazila máminu bolognese a udělala si k ní špagety, dobré to bylo, lepší než vajíčka s knedlíkem k obědu:D (Jsem sama doma a neumím vařit:)).

  15. (Jsem sama doma a neumím vařit:))

    to je ale nejlepší kombo, tak alespoň tu poslední položku z bali-menu :D

  16. Cuketko,
    navádíte k „jsem sama doma a budu pít“?

    Tak to beru :)

  17. a dokonce explicitně!!!! :)

  18. No, já k večeři neměla nic (nebyl hlad), ale synáček spráskal cca půl kila telecí panenky naprudko, opékané nové brambory (i se slupkou), hromadu cherry rajčat a okurkový salát z asi 4 okurek. Lepší šatit než živit.

  19. Možná nejlepší by bylo se k Bali rovnou nastěhovat, mám pocit, že to nemusí být vůbec zlé:-)

  20. U nás budou dneska švestkovoknedlíkové hody. Tuším, že prasknu :-)

  21. U nás byly dnes gratinované brambory se zbytkem sušené krkovice, ovčího sýra, cibulkou a česnekem. Prostě zapečené brambory, no. A k tomu červená řepa, nakládaná na kyselo.Domácí.

  22. Blednu závistí jak si všichni vyváříte celkem lehká jídla a hlavně se zeleninou. Ten můj masožravec vezme do pusy akorát tak rajče. :(
    Takže u nás je to maso maso maso a úplně nejlépe tak 20 řízků. :o)

  23. nebyla jsem doma, tak jsem na cestě snědla ruské vejce (moc dobré) a na véču kulajdu od mamky (také výborná, jako vždy).

  24. Já si udělal pořádnej steak z roštěný a k tomu rajčátka s trochou kaparů. A calvados z Vom Fass.

  25. ráno jsme našli NEMÁLO HUB, tak na oběd smaženice bez vajec a na véču konečně řízečky!!

  26. Aaaa, kapary … už vím co dneska příjde do salátku :o)

  27. 26: dneska jsem je nasekal a spolu s taky nasekanýma řeckýma černýma olivama skončily v creme fraise a potom na palačince.

  28. my dneska vzpomínali na skončenou slovenskou dovolenou a udělali kapustnicu… už chybí jen halušky s čerstvou bryndzou

  29. 25. Bali: ááách!!! Závidím!!!Ale moc přeju!
    Také se chystám -budu mít týden dovču a tak si snad houbičky užiju.
    U nás dnes vzhledem k neskutečnému vedru a dusnu byla k večeři miska dobré zmrzliny, přelité dýňovým olejem z Vom Fass (už jste to zkusil, pane C.?) – je to neskutečná dobrota!!!
    K obědu byly těstoviny Panzani s brynzou a slaninkou (pancetta, domácí špek) a kefírem. Rychlé a dobré. A vydrželo nám to až do večera. Původně jsem se chystala na zeleninový salát s kozím sýrem, ale nebyla chuť ani síly. Pustili jsme si DVD s Jistě, pane ministře a královsky se u toho bavili.

  30. 28. kapustnica je má nejmilovanější polévka, ale v tomhle vedru by mne zabila. Ačkoliv jsem měla doma brynzu, nechtělo se mi šoulat s haluškami – a tak byla rychlovka těstovinovka. Ale i to je báječné. :-)))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.