Restaurace Černý medvěd Brno RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

2 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Jestli můžu doporučit – vůbec tam nechoďte, nikdy. Dnes jsme tam byli na slavnostní večeři s mojí máti, slaví 70. Nikdy tam nebyla, ten podnik byl pro ni představou luxusu a dobré kuchyně, chtěla si holt splnit celoživotní přání, tak jsme tam šli. Děs běs. Vše začíná už od podivného interiéru, podivně vymalovaného a „citlivě podkresleného“ hodně nahlas znějící hudbou z rádia; po naší prosbě rádio ztišili, ale jen o malinko. Teď už budu radši stručná – obsluha se opravdu snažila, ale to, co napáchal kuchař, napravit nemohla. Buď kuchař moc solil, nebo používal hodně instatního bujónu – nedalo se to jíst (nakonec jsme to kvůli máti snědli, aby se nezlobila, ale dobré to opravdu nebylo). Hlavní jídla (měli jsme „medvědí uši“, 2× svíčkovou, jehněčí kolínko z velikonoční nabídky, medailonky ze svíčkové se žampióny a sezónní restovanou zeleninu) byla hodně přesolená (já osobně solím docela hodně, tady jsem si po dlouhé době přisolovat nemusela, i mě to přišlo dost slané a zbytek rodiny byl jednoduše nešťastný), něco (polévky) bylo buď naprosto vroucí, jiné věci (přílohy) spíš studené, zelenina v hodně horké hovězí polévce byla o dost chladnější než tekutina, proč asi? Atd., atp. – resumé: již nikdy více. Nebýt babičky, nikdy bychom tam nešli (a už taky nepůjdeme). A vy ostatní taky nechoďte, je to RAJ ve své největší síle jak vystřižený, jen v kapku modernějším kabátku.
    P.S. Dcera je vegetariánka – bez masa tam (kromě moučníků) mají jen dvě jídla, smažené sýry v bramboráku a tu výše zmíněnou zeleninu. Smažené nejí, to druhé prý bylo naprosto nejedlé.
    Odkaz: http://www.cerny-medved.cz/…i-listek.php

  2. Hm, už jemom ten jejich web připomíná bordel :).

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.