Kde koupit maso na steak-Pardubice RSS

Štítky: , , ,

16 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat ,kde se dá kromě Makra(nemam kartu) koupit kvalitní hovězí maso na přípravu steaku.(nejlépe Pardubice)Jednalo by se mi především o nějaké argentinské hovězí.Prošel jsem už asi deset různých řeznictví a nikde argentinské hovězí nemají.Děkuji za reakce,když někdo bude vědět o nějakem místě:)

  2. ↪ 1 Peters7: Řešila jsem loni to samé a skončili jsme v Makru. Ale to jste asi slyšet nechtěl co :)

  3. ↪ 1 Peters7: tristní že? ať žije český masný průmysl a obchodní síť. hurá na krkovici, klobás a naložená kuřecí prsa „v marinádě“! ;)

    (v té oblasti o ničem nevím. imho se vyplatí výlet do prahy nebo maso přes net přes individuální dodavatele jihoamerického masa jako je např nestar.cz, i tak je to ale smutná představa, že se musí za sežvějkatelným hovězím na minutkovou úpravu přes pole)

  4. Děkuji aspon za snahu:)Budu muset teda asi sehnat nějakého známého ,který má kartu do makra:)

  5. v Marku, no…kde jinde. Ale vím, kamjet pro dobrou uzenou kýtu, měli jsme ji z Bylan a luxus

  6. Jj odtamtud taky občas máme doma uzené:)

  7. Řezníka neporadím, ale vím, že obecně a Albertu mívají stejky – tuším jsem viděla i rib eye nebo entrecote, ale jestli jsou z argentinského dobytka? To nevím. Tak myslím, že v nouzi (a bez kouzelné kartičky) by to třeba nemuselo být tak zlé.

  8. ↪ 7 olu: nemyslíte tohle? http://www.masoplana.cz/produkty/hovezi tuhle jsem koumal, co je to zač a jestli je to jedlé ;)

  9. Ještě Kaufland má celkem nově maso na steaky u kterého je napsáno, že je vyzrálé. Ale taky jsem zatím nezkoušel (holt Kšána pár set metrů a Robertson pár km…)

  10. ↪ 8 pan Cuketka: nene, to co myslím je v normálním obalu s logem Albert. Mamka to asi dvakrát koupila a prý to bylo dobré, já to neměla, tak nemůžu soudit. Říkám, nic spešl to nebude, ale např. minule jsem v Albertu koupila krásné zadní hovězí na dušení, takže si myslím, že to maso nijak nešidí.
    (Jo, to když mi chtěl přítel udělat radost, tak si nechal od malovesnického řezníka „poradit“ maso na stejky – no byla to samá trubka, kdoví, jestli mu neukrojil kližku, jíst se to nedalo, možná tak na guláš…)

  11. Do Pardubic vám může přivézt kolega (tuto oblast zavážíme jednou za cca 14 dní) naše vyzrálé biohovězí. http://www.kvalitabio.cz/

  12. to kytka:Maso z kauflandu jsem měl asi cca před 14dny a je krásně vyzrálé(bylo to maso z německa-http://www.kau­fland.cz/Home/02_Sor­timent/003_Pur­land/003_Z_na­seho_sortimen­tu/004_hovezi/in­dex.jsp)když ho trošku zmáčknete prsty tak tam otisky zůstanou,ale pořád to nebyla ta chut masa jako když jsem si někde dal argentinský steak;)Ale zase cena 349Kč/Kg je velmi přijatelná.Výše uvedene maso z albertu jsem viděl ,ale vzhledově mě nějak neoslovilo(měli tam jen pár kusů a byly maximalně 1,5cm vysoké-http://www.al­bert.cz/nase-znacka/privatni-znacky/albert-excellent/hovezi-steak.html),tak jsem koupit radši v kauflandu;)V al­bertu jsou tyto steaky jestě zabalené s bylinkovým máslem;)
    Nevíte kolik stojí v makru kg argentinksého roštěnce přibližně?Tipuji ,že cena bude 600–700kč/kg?

  13. Ještě se zeptam byl by pro mě jako začátečníka přínosem tenderizer?Viděl jsem nějaký díl Ano šéfe ,kde Pohlreich nebyl příznivcem…asi bude tenderizer spiše na levnější masa?děkuji za rekce;)

  14. Nj je to problém koupit hovězí na steaky jinde než v Makru, česká řeznictví žijou stále v socialusmu v tomto ohledu.
    Kdyby snad náhodou věděl někdo ke koupit v Hradci Králové jinde než v Makru, byl bych velmi rád.

  15. Přitom nevím kde je problém, přesto že je toto maso dražší a asi by nešlo tolik na odbyt, vakuově zabalené vydrží snad i týdny, tak nevím proč je pro řeznictví problém toto mít v nabídce.

  16. Dobrý den,tak jsem konečně zaridil kartu do makra tak bych se chtel zeptat jake maso byste mi odtamtud treba doporucili?Jakž chov by pro mě mohl být nejlepsi z tech ,co tam maji?dekuji

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.