Prijemny Bar/Cafe v Praze ? RSS

Štítky: , , ,

13 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Hola!
    Mohl by mi nekdo dat tip na nejake prijemne misto v Praze, kam zajit s prateli vecer na sklenicku?

    Pokud mozno dobre dostupne s MHD, nejlepe nekde pobliz centra.
    S rozumnymi cenami, moznosti zabookovat stul pro vic lidi (~10).

    Pocitam, ze Cuketkovy ctenari budou mit prehled :-)

  2. kaaba na vinohradech (ale problem s velkym stolem)
    bresto ve stepanske (u cuketky dostal 6/10, ale jen tim, ze se pan C. prilis zameril na jidlo v podniku, kde to neni jejich hlavni parketa) – uzasna obsluha, nicmene spis kavarna/vinarna
    tobruk na petrskem namesti
    urcite me jeste neco napadne

  3. bresto je výtečný tip :) na víno, ne už tak moc na kafe a ještě míň na jídlo. jeich studená kuchyně a chuťovky k vínu jsou ale parádní. naopak tragický je zase interiér v zadní části. ve předu je to opravdový winebar, vzadu pastelově zabarvenost s plazma obrazovakama :) pokud se tedy vmáčknete do předu a na vínko, je to ženiál :)

    mě se jinak dobře popíjí v la bodega u letenského náměstí. studentská obsluha může být někdy k vzteku, ale atmosféra i tapas to mohou směle vynahradit :)

  4. jo a v la bodega zásadně nesedat k lůzrovským stolům vzadu nebo dál od baru!!!

  5. A co Vinohrady? Medůza, Blatouch, Vínečko…
    V centru mě celkem baví Chilli bar, na Kampě Mlejn. Pak mam jeden podnik, co uz je vlastne na Zizkově a maj tam skvely michany napoje, ale tam je furt plno a tak to ani nebudu zminovat.

  6. Decentní dýně, Obyčejný svět… Chilli bar je náš firemní podnik, slavíme tam Vánoce a různá výročí, ten rozhodně doporučuji :o) Pak Zanzibar, ale už jsem tam dlouho nebyla a La Bedequita del Medio, ale to už je trochu dražší podnik…

  7. Jooo, Vinecko :)

  8. Příjemná je taky kavárna / lounge v Radosti FX http://www.radostfx.cz/…nt/index.htm

  9. daisy:

    pěkný tip, díky, nebyl jsem! ;)

  10. mám hrozně ráda restauraci/bar barbar na malé straně. http://www.bar-bar.cz/
    nádherný interiér, skvělá atmosféra, výborné jídlo…dá se tam zarezervovat i více míst, minule tam byla nějaká promoce…

  11. Vínečko je super, ale nevím, jestli je to ideální pro skupinu 10. Sice stoly srazí, ale nejsem si jistá, jestli se navzájem uslyší.

  12. Hm to je fakt. Mne se tam libi, ze tam maj jak pivo za slusnou cenu, tak vino za slusnou cenu (jak sudovy, tak lahvovy), tak par chutovek, ktery sou mooc dobry (svestky v rumu, skvartkova pomazanka, cabajka, syry…). Taky to neni spatny naproti U Webru, ale pro deset lidi asi problem…

  13. U Wébrů vám v pohodě udělají rezervaci i pro větší skupiny, mají tam salonek anebo vám udělají rezervaci na stoly vedle sebe v přední části.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.