1. Tak sme konečne prišli o našu starú mikrovlnku a akútne potrebujeme novú. Takže otázka je jasná – akú? Bývame v podnájme, kde je absolútna hrozná rúra na pečenie, takže mikrovlnka by mala aspoň čiastočne suplovať aj rúru. Viete mi, prosím Vás, niekto dať konkrétny tip na mikrovlnku, s ktorou máte skúsenosti, ktorá je dobrá a ste s ňou spokojní, prípadne to je presne taká, akú by ste si kúpili, keby ste potrebovali novú? ďakujem veľmi pekne.
    PS: Finančný strop je povedzme 8000,–Sk ako absolútne maximum. Čím menej, tým lepšie. :-D

  2. urcite takovoutu s grilem atd. rozdava se v jste to, co jite a o jejich kamaradkach z cuisinart tu bylo i tema. dela je whirlpool, lg…
    napriklad.. http://www.elektro-nakupy.cz/…onghi-ro-150
    delaji se i parni varianty

  3. Dik za tip. V tom, ze ma byt s grilom mam uz jasno. :-) Akurat ten link, co si dal, to je elektricka truba a nie mikrovlnka, nie? V tom bude asi dost rozdiel, nie?
    BTW Ja by som hlavne potreboval vediet, aky ma mat ta mikrovlnka vykon, aky ma byt vykon grillu a pod. Proste sa v tom nejak stracam a neviem, co uz staci a co je este slabota. Dik.

  4. no mas pravdu, ze to, co jsem poslal za link je elektricka trouba. ale za ty penize nahradi normalni velkou troubu, ma nizsi spotrebu… v mikrovlnce nikdy takovych vysledku nedosahnes. kdyz mas rozpocet 8000, koupil bych tohle a k tomu levnou mikrovlnku jen na ohrivani.

  5. a co takhle se vyprdnout na mikrovlnku a koupit si jen takovou malou elektrickou troubu s grilem? :)

  6. je potom rentabilni ohrivani? mam na mysli nez se takovahle troubicka roztopi… taky nemam mikrovlnky v lasce, ale obcas na rychly a nenasilny ohrev…

  7. A co něco takového: http://www.datart.cz/…-368-SL.html Je to 3 v 1, mikrovlnka, horký vzduch a grill. Mám podobnou a kromě ohřívání jsem v ní pekla i kachnu a cukroví. Pro jednoho či dva lidi ideální, tedy v případě, že nemáte sporák s troubou.

  8. ne to já jen tak kecám. zálžína co tu troubu potřebujete a co ohříváte. já ohřívám taky obča, ale klidně rovnou v hrnci/pánvi, kde to bylo uvařeno, nebo v troubě. bez mikrovlnky se obejdu ;)

    ale uznávám že ty multifukční mikrovlnky jsou už teď opravdu vymakaný :)

  9. andy: ta vypada slusne. jestli jsem to dobre pochopil, je to kombinace obojiho, co jsme tu prosazovali. mohla by to byt idealni volba, ale nemam tu osobni zkusenost…

  10. Diky moc za vsetky prispevky, ale dohodnime sa, ze v prvom rade by to este stale mala byt mikrovlnka. Predsa len – doba je rychla a ohrievam ovela castejsie ako varim pripadne peciem.
    Proste by som potreboval mikrovlnku, ale ked ju uz kupujem, tak sa mi zdal byt celkom dobry napad, aby zvladala aj nieco viac, ako len ohrievanie polotovarov. ;-)
    PS: Ten napad s kombinaciou elektricka rura A mikrovlnka nie je zly, ale naraza na striktne priestorove obmedzenia. Na mikrovlnku mam miesto na chladnicke – a to je tak jedine miesto, co mam. :-) Ak ju teda nechcem mat v obyvacke (co nechcem). :-D

  11. Tak rozměrově to neklapne, tahle je mnohem větší než běžné mikrovlnky a ještě navíc se otevírá jako klasická trouba. Ale jinak je to moc šikovná mašinka.

  12. No ved prave. Uz ked som sa pozrel na vahu a rozmery, tak mi bolo jasne, ze toto na chladnicku asi nenarvem. Takze tip na nieco mensie a uplne zazracne by nebol? :-)

  13. A co třeba tahle: http://www.datart.cz/…0864392.html ,rozměry a váha zhruba stejné jako většina klasických mikrovlnek, otevírání do strany a funkčně je to myslím hodně podobné jako ta moje. Sporák s troubou doma nemám, ale kromě krůty – která se tam nevejde – v ní dělám všechno.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.