Tak jaký další ochutnávkový maraton? RSS

Štítky: , , , , ,

126 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Tiramisu, horká čokoláda, nebo nakládaný hermelín…teda pokud mě vezmete sebou:-)

  2. ČOKO- tektá či v dortové podobě a šunka od kosti :-)

  3. 30. tak budeš rehabilitovat a přitom pojídat lovečák se sýrem, jako dezert si dáš tiramisu a zapíjet to čokoládou. Přesuny pochopitelně s ortézou. Kde je problém? :-))))
    V nejhorším kárka…či vozík?:-)))

  4. Jsem pro tiramisu/horkou čokoládu nebo nakládaný hermelín.

  5. Tahle akcička se mi vážně líbí. Rád bych se též přidal a šunka + kyselý okurek, tiramisu + čokoláda zní skvěle… Nakládačky by každý mohl donést z vlastních zdrojů. Podle láku se pozná leccos o člověku

  6. ako ucastnicka sedaveho croissanthonu sa teraz pre zmenu hlasim na behavy! :) Hot chocolate alebo tiramisu.

    Ale navrhujem este palacinky/crepes a hlavne moj favorit jablkova STRUDLA!!! Akurat ja tu v Prahe budem opat az od 20.oktobra…

  7. mňam palačinky!

  8. co tak něco z českých luhů a hájů: obložené chlebíčky, větrníky, laskonky…

  9. Chlebíčky, horké čokolády a nakládaný hermelín – to je hodně vražedná kombinace :-) Já jsem pro palačinky!

  10. téma ještě vybráno není, ale rád bych se zeptal, kolik lidí by eventuelně příšlo:

    - tuto sobotu 18.10.

    • nebo 25.10.

    prosím, vyjádřete se! ;)

  11. Tuto sobotu mohu. Příští jen dopoledne. Odpoledne šlapem zelí.

  12. Tuto určitě ne, příští možná, záleží na končetině

  13. Tuto sobotu budu brázdit Prahou v Rally Ligmet…jedině, že bych ochutnávala za jízdy :-))

  14. Mohu příští sobotu.

  15. Tato sobota je OK. Pokud bude zvoleno zajimave tema, samozrejme..

    Ehm, uz jste nekdo slysel o kimchi........? :))

  16. Příští sobota je pro mě ok, tuto sobotu bych hodila povinnosti za hlavu pouze ve prospěch horké čokolády nebo palačinek.
    V případě tiramisu, nakládaného hermelínu a kimchi se účasti úplně vzdávám.

  17. Já můžu obě soboty, ale moc se mi nechce do sladkostí. :-) Kimči neznám, rád zkusím!!! Asi bychom prisli i s paní Ramonovou…

  18. můžu obě soboty

  19. (taky novacek:))hm, horka cokolada byla fain. nejsem si jista, jestlli opravdu ma pod ni chapan teply kakaovy puding.
    jinak – cetla jsem pro ty croissanty – co takhle celozrny chleb? mam vazne problem nejaky vybrat, aby byl k jidlu; tyka se to hlavne ruznych rohliku atd

  20. Já nemůžůůůů :-( Jednu sobotu běhám na Vysočině po lese se psem a skládám další zkoušky (možná i objímám stromy…;-) ) a druhou peču sponzorské dary na Klubovou výstavu párkopsů… Vy zrádci!!! Co úterý 28.10…nebo sobota prvního? Co takhle „adventní ochutnávka svařáku a trdelníků“? Bude to tu „cobydub“…

  21. Blanule. tyjo, to není vůbec špatný nápad, 28.10. oslavíme svátek degustací… A vezmeš párkopsa taky ochutnávat? Že bych vzala Madam Pacinkovou. Ale aby z toho pan C. neměl zvěřinec… dělám si legraci, to bychom museli chodit po stáncích…:-)))

  22. Test dogs – friendly hospod :-)?

  23. Blanule:

    zvířata i akce v průbehu týdne (já osobně) neguji ;) ale jeslti je někdo pro přesunutí směrek na večer do týdne, tak ať zahlasuje.

    při kávových a hlavně těch chodícíhh se naám to neosvědčilo, většina by se sešla tak nejdrříve okolo 19, a to už je moc pozdě…

    zatím jak na to koukám, tak to vyapdá na sobotu 25.10.

  24. Pane C. fakt jsem si dělala s pejsky legraci!!!

  25. legraci neguji ;)

  26. Pivli:
    pan C. je dnes nějaký negativní… Podzimní depka? Uřízlá šťopka? Jestli nemáš program na Den vzniku můžeme klidně domluvit odpolední kávičku a bez negujících vyzkoušet klidně i ta Dogs friendly places… ;-) Já jsem teď ráda za každé rozptýlení… Poslední dobou vládně „blbá nálada“… Hodně blbá…teď mi pzrovna přišla další zpráva, ze které je mi jen a jen do breku…

  27. legraci neguji + smajlík = dvojitá negace + dva smajlíky ;))

  28. Blanule:
    jsem pro!!!
    Klidně vyzkouším dogs friendly places.
    Se špatnými zprávami se roztrhl pytel, bohužel.
    Ale špatná nálada pana Cuketky mne děsí!!!

  29. Jestli to nebude tím kimči. Ono někdy trošku štósuje…
    No nic, na blbou náladu je prima oranžová, jdu si nalít mrkvičkovou šťávu a dám si šálek výborné a silné kuřecí polévky. V okolí všichni prskaj, já taky tak, v krku bolí, takže si tam asi přidám i stroužek syrového česeku. Koupila jsem na Budějárně paličku z Provence (16,– kč za kus), tak budu porovnávat s českým paličákem. A zakončím to bio rakytníkovým sirupem.
    A bude líp! určitě, že ano, pane Cuketko? ;-)))

  30. Mohu obě soboty!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.