Kohoutek v Praze? RSS

Štítky: , ,

13 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Poraďte, kde v Praze koupit mladého kohoutka, nebo případně stehýnka… Předem dík!

  2. nevím, jestli je ten kohoutek mladý, ale kohouty jsem viděla prodávat na trzích na Jiřáku

  3. půjde li na coq au vin, tak je lepší kohoutek starší ;-)

  4. Nevíte náhodou, jestli se v Praze dá někde koupit kuře z Bresse? Loni jsem ho viděla prodávat na Francouzském festivalu, ale od té doby nikdy nikde. Netušíte někdo?

  5. myslim ze jsem ho videla ve Winefoodu, maj tam i fr. kachni prsa atd ;-)

  6. ↪ 5 Bali: Myslíš tu italskou sámošku na Smíchově? To by mě nenapadlo, že by tam mohli mít něco francouzského, díky :)

  7. jo tam! taky jsem se divila! a maji tam moc dobrou hruskovou a fikovou salsu k syrum; tu jsem si ted vezla i do Francie a kupuji si k tomu ruzne Bleu ;-)

  8. Francouzskou drůbež taky mají občas v Makru. Zrovna nedávno to měli ve speciálním letáku, nabízeli různé druhy, ale nevím jestli je to stálá nabídka. Trvale mají mražené malé kuřátko 400–500g.

  9. kuře z Bresse jsem viděl v letáčku z Macra.

  10. ↪ 7 Bali: Dík, manžel to tam někdy zajde zkusit :)

    ↪ 8 Ala:

  11. ↪ 7 Bali: Dík, manžel to tam někdy zajde zkusit :)

    ↪ 8 Ala: Nojo, Makro je bohužel jen pro vyvolené a těmi my ani nikdo z blízkých nejsme. Tenhle obchod mě tím tááák štve!

    Pardon za zdvojení, když se pokouším použít víc šipeček pro jeden příspěvek, tak mi to někdy nejde:)

  12. ↪ 11 kami: Kdybys chtěla, tak tě někdy do Makra v pohodě „propašuju“ (-;

  13. ↪ 12 Kytka: Díky za nabídku, kdybych náhodou začala svou makrovyloučeností trpět opravdu extrémně, tak tě vezmu za slovo:)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.