Bio Zahrada - nový obchod a kavárna RSS

Štítky: , , , , , , , , ,

43 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. z pozvánky na degustaci kávy z CoE jste již možná vyčmuchali nově otevřenou kavárnu/obchůdek v blízkosti nám. Míru :)

    http://blog.labohemecafe.cz/…-excellence/

    http://www.bio-zahrada.cz/cs

    těším se na vaše první dojmy! ;)

  2. To vypadá zajímavě :-) Děkuji za tip na lehký oběd, mám to asi deset minut od práce.

  3. výborně, obchodů ke shánění rýžových, kukuřičných, jahelných a jiných bezlepkových těstovin není nikdy dost…

  4. Když tu tak čtu o náměstí Míru, zkoušel jste někdo taky celozrnné pekařství kousek nad Mírákem ve Slezské – The Pooh Corner? Pár kousků jsem tam ochutnala a přestože nejsem fanatik přes zdravou stravu, tak mi to opravdu chutnalo, hlavně ty sladkosti.

  5. ve ctvrtek tam mirim na degustaci.ze stranek (slusne udelanych) jsem nabyl pozitivni dojem

  6. Kde přesně se to pekařství nachází? Viděla jsem spoustu letáčků, ale přiznám se, že jsem tam ještě nevyrazila…

  7. právě jsem se vrátil z malého nakouknutí! ;)

    1) zatím to tam ještě voní novotou a finišuje se za pochodu :)

    2) espresso LBC za 38,– Kč bez chyb = bio zahrada tímto vytěsňuje Globe Café jako moje café místo č.1 + single origin káva ve french pressech (pokud vím absolutní novinka pro ČR)

    3) základní sortiment bio obchůdku s pečivem + dortíky z vitríny

    4) jedna z nejkrásnějších zahrad ve vnitrobloku se stromy, která sice teď ještě čeká na použití, ale dokonale obsadila moji mysl + zadní místnost k posezení prosvícená zvláštním světlem…

    no nebudu zakrývat že jsem oblbnut, ovlivněn a očaren… přijďte se podívat ve čtvrtek sami ;)

  8. pane C. Jak je to tam s kouřením? Celé to an mě nevím proč z prezentace působí nekuřácky, ale přitom nikde na stránkách nic takového psáno není, nebo je to na úvodní stránce půlmetrovými písmeny, takže jsem to přehlédl.

  9. nekouri, viz zde http://www.bio-zahrada.cz/…ek-v-kavarne

  10. 9. Děkuji, do dětského koutku jsem nezabrousil.

  11. jj nekouří :) eště aby tak! další výhoda nad globe

  12. 11. JJ, tohle je pro mě výhoda všech výhod (-:

  13. Děláte mi chutě, asi se večer vykašlu na bazén a půjdu posedět na biozákusky :-)

  14. Ve čtvrtek tam asi nakouknu, vypadá to lákavě. Aspoň třeba začnu pít kávu častěji. Ráda ochutnám bio zákusky a v obchůdku se určitě dají nakoupit hezké a zdravé dárky k Vánocům. A to nemám na mysli třeba pohankovou mouku…
    Tak co Ti přinesl Ježíšek? Dvě kila mouky a bio kuskus…

  15. Pivli: padám na znak, dvě kila mouky :))))

  16. Tak se tam může odehrát menší ochutnávkový večer biozákusků :-) ?

  17. Schnytlik: Tys vlastně chtěla deset teploměrů, že?
    Beru zpět!

  18. Přečetl jsem si tamní definici bio a musím s lítostí konstatovat, že je to tradiční směs pravd, polopravd a naprostého oblbování.

  19. tak po vasi minirecenzi, pane cuketko, se na ctvrtek tesim vic a vic! bio zahrade trikrat hura!

  20. 18. ale no…trochu nadsadit musej, ale zase tak hrozné to není. :-))) Většinou mají i pravdu. ;-)

  21. 20: mě by se líbilo, kdyby nenadsazovali vůbec. Ale je fakt, že oproti některým extrémům je to tady imho relativně slušně napsané…

  22. David: no jo no, ted jsem si cetl jeden zajimavej elaborat o organickym pestovani kavy, bylo to fajn, melo to asi 50 stranek … myslim, ze pokud ma nekdo velmi realisticky pohled na bio, tak je to pani majitelka B-Z:) ale prodat se to samozrejme musi …

  23. 21. no právě!

  24. Pivli: Všechny teploměry světa! Jééé, já se budu mít, budu si moct měřit teplotu všeho a za všech okolností :))))))
    All: A konečně není to jedno, jesli bio nebio, hlavně, aby měli dobrý kafe, ne?

  25. Výborná akce, s moc pěkným povídáním a v příjemném prostředí. Co se týče kávy jsem fakt laik, ale pochutnala jsem si.
    Skutečně zajímavé to bylo. Degustace bio zákusků také super!
    V Bio Zahradě jsou pozitivní vibrace, milá paní majitelka a mají (tedy spíš měli) krásné dýně. Jak Hokkaido, tak špagetové. Mńam, bude polévka!

  26. vyborna akce. cca 18 vzorku a potom jeste od pani domaci espresso na chut. muhehe… zahradu doporucuji vsema deseti…

  27. Moc příjemná akce a krásné místo! Nějak se mi po všech těch vzorcích nechce spát :-)

  28. překvapivě jsem po tom množství kávy málem nedomžourala Kriminálku Las Vegas (na jiné nečučím, ale Grissoma můžu ;-) )
    a pak padla za vlast. Spala jsem jak zabitá, než mi ráno zazvonil ten kreténský budík.

  29. zajímavé! stejný efekt nastal i u mě, upadl jsem téměř do bezvědomí ;)

  30. U mě to je teda fakt divný, nejsem na kávu vůbec zvyklá a tak jsem fakt čekala, že budu čumákovat do tří a pak na chvilku usnu, ale spala bych ještě teď. :-)))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.