Kam v Praze na Svatomartinskou husu? RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

7 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Poradíte? Zatím jsme s úspěchem byli asi 2× v Proseccu, ale chtělo by to něco nového:)

  2. My byly loni na svatomartinské menu na kopci a bylo to super

  3. tady jsem si dovolil udělat nějaký menší seznam, samosebou nejsou to zdaleka všechny podniky, ale třeba Vás něco inspiruje.
    http://www.restaurant-guide.cz/…ke-hody.html

  4. ↪ 3 FilipV: Juhůů!:) Díky:)

  5. Na Staromáku v George and Dragon se bude nabízet husička na Martina.

  6. Neporadí mi někdo kde dnes nebo zítra sehnat husí játra(případně další droby)?
    Jedny dostanu k huse a další jsem měl objednané u řezníka ale to nakonec nevyšlo. Chtel jsem dělat paštiku a kaldoun a na ty bych jich potřeboval víc.

  7. Pod vlivem nadšení z minulé návštěvy jsme vyrazili na husu do Ham Tamu; s potěšením mohu oznámit, že jídlo bylo opět perfektní!

    Dali jsme si husí bujón se smaženými bramborovými knedlíčky, zvěřinovou paštiku, slečna naloženou pečenou husu s bramborovým knedlíkem a celerovým salátem, já husu pečenou se šalvějovou nádivkou, jablečnou a rybízovou omáčkou a smetanovými brambory.

    Masíčko bylo naprosto dokonalé, jedinou drobnou výhradu bych měl k rybízové omáčce. Ta byla na talíři jaksi „navíc“ (jablečná omáčka by sama o sobě stačila) – bohatě bych se spokojil s pár kapkami – takhle to bylo možná až zbytečně moc sladké…

    Naproti tomu celerový salát byl geniální, po tom se oblizuju ještě teď:)
    Snažil jsem se ze servírky vymámit recept, ale prý by jej šéfkuchařka (!) za nic neprozradila…
    Škoda, tak snad zase za rok;)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.