Okra - kde koupit čerstvou? RSS

Štítky: , , ,

8 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Naložená okra (=plody ibišku, také bamia, bamnis…) se dá koupit už celkem běžně, ale kde sehnat čerstvou?? Poradí někdo? Ráda bych nakoupila v Praze, ale zatím jsem na obchod, kde by čerstvou okru měli (kromě nekřesťansky drahého Fruit de France) nenarazila… V OC Flora čerstvou používají dokonce i v čínské restauraci, takže předpokládám, že někde k sehnání bude…

  2. Pakistánský obchod s potravinami na Lipanské, vedle pak. rest. Mailsi.

  3. Zrovna jsem na ni včera koukala v Makru.

  4. Nějaké nové nápady?

  5. Naposled jsem kupovala okru v SAPA.

  6. http://swagat.cz/
    Web teda nic moc. Kamenná prodejna je kousek od I.P. Pavlova, mají dobrý sortiment včetně čerstvé okry.

  7. Vietnamská zelenina-ovoce-všehochuť ve Zlatnické ulici, vedle lékárny. Mají ji skoro vždycky, vzadu v lednici spolu s koriandrem, chilli papričkami, různou listovou zeleninou atd. A z nějakého důvodu na rozdíl od okry z malešické tržnice, která se musela dost rychle spotřebovat, protože jinak se začala kazit a plesnivět, dlouho vydrží – aktuální balíček mám v lednici už týden a pořád vypadá jako nová.

  8. Indické potraviny Čapátí u Vino pavilonu, ale doporučuju ověřit předem. Nemají pokaždé, ale v nabídce bývá i hořká okurka nebo skvělá žlutá pákistánská manga – v sezoně, což bude velmi záhy-

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.