Off topic: Psaní o lyžování RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

1 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Než mne začnete kamenovat, nebo než můj topic úplně zmizí pod záplavou příspěvků „co že tu s tím otravuju“ … dejte mi prosím pár vteřin. Předesílám, že má prosba/nabídka vůbec není o jídle (nebo jen velmi málo) a asi zde vyzní dost nepatřičně. Ale když se nad úmyslem, co mě vedlo k jejímu sepsání zamyslíte, možná že nebudu zas za takového blázna. :)

    Již delší čas sháním pár duší, které umí psát, baví je to, rozumí pojmům jako diskuze nebo redakční systém (nehlaste se všichni), mají týdně pár hodin času a zajímá je zima, lyže, sníh. Jenže buď hledám špatně, nebo je takové psavce opravdu těžké objevit. A tak mne napadlo zeptat se tam, kde přesně to, co potřebuji, funguje – jen o jídle, zato naprosto perfektně! Nechci tím dál otravovat, rozpitvávat podrobnosti, zabírat cenné internetové místo – prostě pokud by někoho zde lákala práce na webovém portálu skimagazin.cz, napište mi na web@skimagazin.cz a rád napíšu víc.

    Ve zkratce co sháním:

    • znalost ČJ
    • práce s počítačem
    • cizí jazyk
    • alespoň pár hodin času týdně

    Ve zkratce co nabízím

    • téměř naprostou volnost ve volbě témat
    • přístup k zajímavým novinkám v oblasti lyžování (testy, praktické zkušenosti)
    • finanční ohodnocení

    Tak snad mou drzost zdejší admini i vy ostatní omluvíte. Díky
    Honza

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.