Červené (krvavé) pomeranče RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

17 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Prosím vás, nevíte někdo, kde bych sehnala červené pomeranče? Je, nebo není teď jejich sezóna? Nenarazila jsem na ně v ČR několik let. Předem díky za jakoukoliv radu.

  2. Jejich sezona teď akorát prý končí.

  3. Odkud jste,kolik a jaké chcete?Mohu nabídnout druh MORO kalibr 8–10 v bio kvalitě.Po domluvě i jiné.
    Hezký den.

  4. ↪ 3 mango: to mě zajímá? Jaká je cena za kg? A je možný odběr v Praze?

  5. 35,– Praha je možná.

  6. ↪ 5 mango: Já bych se také přidala, pokud by to bylo někde v Praze a pokud by šlo nějaké mini množství – 1–2 kg:)

    ↪ 1 klara.macsodi: Já jsem na ně několikrát v Albertu (měli snad i letos) apod. narazila, ale byly nic moc, ovadlé – lze to o pomerančích vůbec říct?:), nevýrazné.

  7. Loni jsem cervene pomerance videla ve vietnamskych vecerkach (ruzne po Praze), koupila jsem je cca v polovine brezna (a byly pekne suche)

  8. napište mi na zmrzlina@2ad.cz kolik jich chcete a domluvíme se na dalším..

  9. protože z nich vyrábíme zmrzlinu – sorbet,tak můžu říct,že jsou šťavnatý..... zatím:)) a sorbet slušný…

  10. minuly tyden jsem je videla v LIDLu, tam je mivaj kazdy rok

  11. Já kupovala o víkendu ve Wine Food Marketu na Smíchově, ve velmi dobré kondici, 69 Kč/kg

  12. Díky všem, hlavně Mango za ochotu :-)

  13. 12 – nabídka pořád trvá :)) zítra dopoledne čerstvá várka …

  14. Hlasim, ze momentalne je maji v Lidlu. 1,5kg za 39,– a jsou z Italie

  15. Teď budou pomalu všude, viděla jsem je v zelenině na Anny Letenské (kousek od Dish) Odrůda Moro je známá zejména pro svou barvu, už se na sorbety z nich taky těsím :)

  16. Hlasim, ze v Lidlu opravdu jsou. A taky probiha akce „pomerance do kyblu“, kdy kybl plny pomerancu stoji /nevim jakou/ fixnu castku. Takze jestli chcete zahlednout ztratu lidske dustojnosti v primem prenosu, doporucuji se tam zajit podivat.

  17. Letos jsem zatim nemel ani jeden :(

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.