Grilovací pánev RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

4 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dobrý den, potřeboval bych Váší radu. Přemýšlím, že bych si koupil nějakou pěknou grilovací pánev. Steaky dělám na normální pánvi, myslím si, že je dělám slušně. Ale nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli steaky chutnají líp než na normální pánvi ? Pánev bych používal na sklokeramické desce, nevím jestli vybrat mezi litinovou nebo teflonouvou ale rozhodně aby to bylo praktické. Nechci kupovat to co bych nevyužívál, pokud někdo máte zkušenosti s nějakým přesným výrobkem tak si rád nechám doporučit. Preferuji kvalitu a trvanlivost nad cenou. Děkuji za radu

  2. Náhodou jsem ji zrovna minulý týden kupoval. Vybral jsem Le Creuset ve štěrboholském outletu http://www.lecreuset.de/…ruhy-vyrobk/

    Testoval jsem zatím jen jednou (krkovička) a byl jsem spokojen.

  3. Díky za radu, podle značky tipuji, že si koupil litinovou pánev, že ? Nenapalovala se ti tak krkovička ?

  4. ↪ 2 mpik: Ke značce Le Creuset: koupili jsme před jedním rokem jejich smaltovanou konvici. Za (v Anglii) značně mastnou cenu.
    Obávám se, že tato cena se, alespoň v našem případě, neodráží v kvalitě výrobku a je zdrojem mírného zklamání.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.