Woody Allen je bůh RSS

Štítky: , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. …už jste viděli Vicky Cristina Barcelona? ;)

  2. Jóóóóó, už včera :-)

  3. pro allenovce povinnost, pro ostatni doporuceni…

  4. ano…dostala jsem k svátku premiéru..lam­bůžo…penelope je tentokrát obzvlášť kouzelná..:)

  5. Také se chystám, až vyzdravím. Zase mě bacil bacil. Obvyklá podzimní choroba včetně oparů a jíných libůstek. Pak se ještě přihlásí na jaře. Takže mezi lidi nechci chodit. Ale zatím jsem na tento film četla jen samá pozitiva, takže se těším, herecké obsazení je výborné a W. Allen je vážně boží. Ale nejraději mám od něj stejně Tajemnou vraždu na Manhattanu. A.Alda, D. Keaton…:-)))

  6. Jojo, hned den po premiéře! Půlku filmu jsem se zmítal chutí na dobré víno, pokud budete vyrážet doporučuji předtím velmi dobře, ale lehce povečeřet a po návratu z kina by na vás měla do čekat láhev nějakého dobrého španělského vína ;)

    Do CD přehrávače pak pořiďte jednu z desek od Paco De Lucia, vyplatí se ;)

  7. připojuju se k dlouhánovi. ten film má k dobrému jídlu a pití moc blízko :) kde jsou ty časy, kdy se neurotický hrdina (rejža osobně) cpal jen pilulkama :) maximálně zašel na nějaký private wine tastign na manhattanu ;)))

  8. Když jsme u W, znáte jeho knížku Labužník Woody?

  9. 7: No zase tak zlé to s tím jídlem nebylo, jeho objednávku v tom bistru v Banánech miluju (-:

  10. 8: Známe a máme doma, ale jestli jsem kdy podle ní vařila, netuším. Taky mám doma asi všecky knížky od něj a o něm, které u nás vyšly, jsme holt doma amatérští „allenologové“; už jsme tím nakazili i naše děcka, docela se chytají.
    5: Já mám nejradši ty nejstarší a asi úplně nejvíc Annie Hall; můj muž má nejradši Hanu a její sestry.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.