Svatební hostina RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

7 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Jakou jste měli svatební hostinu? Nechávali jste si ji dělat od svatební agentury nebo jste se nebáli a vytvořili si ji sami? My uvažujeme o salonu, libi se nám lereve.cz, prý jsu šikovní, ale samozřejmě chceme nechat prostor maminkám. Jaký je recept na dokonalou svatební hostinu? Poraďte :)

  2. Idealni hostina je takova, kde budete mit vse co chutna vam a vasim blizkym :-) Neni to jednoduche, my na to sli srukturovane… uz asi vite, kolik vas celkem bude, to je zaklad. Od toho se odviji co vlastne chceme. Na zacatek nejake male veci jen tak do pusy, aby nebyl hlad nez se vsechno usadi a propukne – zde se idealne mohou realizovat vsechny babicky, maminky, tety…etc jde o to ze vzdy existuji " zarucene mnamky" kazde z rodin, ktere se dedi z generace na generaci, resp. ted de facto na vas, na novomanzele :-)…kteri v tradici budou v idealnim pripade k libosti cele rodiny prirozene pokracovat, pokud tak jiz necini… druhou fazi je pak volba netradicniho postupu ( nam se vyplatilo

  3. …pokracovani dosla baterie v mob. Neresit rozbijim talir, knedlickova krmim ho/ ji, svickova, dort…). Meli jsme v safinach gulas + kendl, kureci prsa na bylinkach + kuskus, vedle pak salamy, syry, majdy k zelenine ( krenova, niva, cesnekova…), pak roastbeef + domaci tatarka, pecivo, dorty a kolacky ( bacha, nikdy nezbudou…:-) pecivo a cokoladova fontana. to byste neverili, jak nektere deti k nelibosti svych rodicu jsou chopni zkraslit svuj svatecni oblecek :-) ale od toho je to svatba a ne nedelni skola, ze…:-) teple jidlo bylo od jednoho dodavatele ( muzu dat kontakt…), studene koupite v makru ci kdekoli jindex kde prodavaji mnamky, nebo objednate a prpravite sami nebo babicky, teticky rodina…budou stastneq,avert. kazpopadne, zadnej stres

  4. …pokracovani dosla baterie v mob. Neresit rozbijim talir, knedlickova krmim ho/ ji, svickova, dort…). Meli jsme v safinach gulas + kendl, kureci prsa na bylinkach + kuskus, vedle pak salamy, syry, majdy k zelenine ( krenova, niva, cesnekova…), pak roastbeef + domaci tatarka, pecivo, dorty a kolacky ( bacha, nikdy nezbudou…:-) pecivo a cokoladova fontana. to byste neverili, jak nektere deti k nelibosti svych rodicu jsou chopni zkraslit svuj svatecni oblecek :-) ale od toho je to svatba a ne nedelni skola, ze…:-) teple jidlo bylo od jednoho dodavatele ( muzu dat kontakt…), studene koupite v makru ci kdekoli jindex kde prodavaji mnamky, nebo objednate a prpravite sami nebo babicky, teticky rodina…budou stastne, verte mi ! " …to je od vas, to je uzasny…bla, bla......:-) kazpopadne, zadnej stres a hlavne si to uzijte v klidu! Je to jen svatba,byt je to jednou za zivot…:-) ale, hlavne je VASE, tak at se to vydari…to jsem se tedy rozepsal, no. P.s. vyprdnete se na nejakou agenturu, da se vejit do cca 1000 osoba s pitim se vsim vsudy co jsem psal a jidlem taky a vsichni jsou nakonec happy…good luck!

  5. Sorry za dublovani a chyby, nejak mi to z.toho mobilu co to pisu nejde…f.

  6. To cuketka or admin: muzete to pls nejak rozumne vymazat at to dava smysl… dik fisa.

  7. Mě docela mrzí, že jsem v době své svatby ještě neznala Rozinky a mandle… http://www.rozinkyamandle.cz/?…
    Přes všechny lapálie popsané v článku svatebčanům tiše závidím – menu i kuchaře:)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.