Samarkand na Kampě RSS

Štítky: , , , ,

4 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Na Kampě – v Říční ulici pod schody hned u Vltavy – by měla být otevřená nová restaurace jménem Samarkand; nevyzkoušel ji náhodou někdo?

  2. Ja tam byla a tedy velke zklamani… Predrkm – mix plnenych vinnych listu (vinny list byl jen jeden, pak to bylo jen klasicke mlete maso, mlete maso v paprice atd, ale nevadi) nebyl spatny. Jako druhe jidlo jsme si objednali Pilaf – maji dva druhy, tak jsme si s pritelem objednali oba a cisnik pak prisel, ze maji jen tu dietni verzi, tak jsme si rekli, ze ok. Jenze ono to bylo asi fakt dietni, protoze to byla spis ryze s obschlymi malymi kouskami jehneciho a toho tam bylo snad jen 50g!!!! Dezerty nemaji zadne… Takze ja tam jiz urcite druhy krat nepujdu…

  3. Děkuji za varování. Škoda, vypadalo to tam nadějně…:(

  4. Tak jsem o víkendu konečně otestoval Samarkand a byl jsem mile překvapen!

    Poctivá polévka mastava (60,–) s kousky jehnečího – exotickou chuť jistí kopr a jogurt. K tomu domácí chleba (ten tedy mohl být trochu čerstvější)…
    Dolma (115,–) – tři dost velké kusy – vinný list/zelný list/paprika – velmi dobrá náplň z rýže a mletého masa. Mantu (135,–) – v podstatě varianta na pelmeně, též moc dobré, i když v HamTamu mi asi chutnají o trochu víc. Pilaf (215,–) – příšerně mastný, ale dobře ochucený, podávaný s malou miskou rajčatového salátu. Výše jmenované bohatě stačí pro dva. Plus čtyři plzně = celkem 690,– což mi s ohledem na exkluzivní lokalitu připadá jako skvělé value for money.

    Jídelní lístek – děs běs, na každé stránce minimálně dva brutální „překlepy“. Číšník úplně v pohodě, úslužný, nic nezapomněl. Prostředí též v pohodě – jako bonus ultraexotický pohled na korpulentní uzbecký pár, který si k obědu dopřával flašku vodky;)

    Rád se tam vrátím…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.