Velká Cena Domu Kávy RSS

Štítky: , , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dům kávy a EspressoMania.cz se rozhodli uspořádat dne 22.listopadu 2008 ve 13.00 hodin v provozovně Jirečkova 9, Praha 7 klání o

    Velkou Cenu Domu Kávy

    Jedná se o veřejnou otevřenou soutěž v přípravě míchaného alkoholického či nealkoholického nápoje s espresso kávou. Úkolem soutěžících bude připravit během 8 minut 4 identické nápoje – 2 pro porotu a dva pro veřejnou dražbu. Um mistrů kávy tak budou moci posoudit i odvážní a zážitků lační dražitelé z řad publika. Hodnotit se bude kreativita složení nápoje i způsob prezentace. Není důležité být jen dobrým „kuchařem“, ale často je důležitější přesvědčit zákazníky, že netradiční postupy baristů v praxi přežijí.
    O výsledku klání bude rozhodovat odborná porota.
    Pro soutěžící jsou připraveny hodnotné ceny. Uvítáme profesionály i amatéry.
    Abychom dostáli myšlence šíření znalostí o přípravě dobré kávy je také připraven bohatý doprovodný program. Jeho součástí bude ukázka kávovarů a způsobu přípravy kávy doma, degustace espressa různých značek kávy, ukázka latté art a cappucino art. Odvážní si budou moci vyzkoušet vlastní nápoj.
    Konzumace espressa a cappuccina je volná v rámci vstupného Kč 50,–.
    Všechny srdečně zveme – přijďte si poměřit své síly nebo alespoň ochutnat kvalitní kávu.
    Všem se předem omlouváme za problematické parkování přímo u naší provozovny. Ale v okolí Technického muzea jsou zóny placeného parkování, kde se v sobotu nemusí platit.

  2. WOOOOW!!!! :) skvělé! další kávová akce!

  3. hm .......to budu zrovna trochu daleko ..umpf ..chjo .. at se daří

  4. maniac:

    chtěl bych akci přidat k sobě do kalendáře, bude někde upoutávka/propozice na webu…link?

  5. a už jsem našel alespoň plakát:

    http://www.dumkavy.cz/…a_a2_4_1.jpg

  6. bozi zprava!! tesim se

  7. taky se těším. Jsem slyšel že prý tam budu ukazovat Latte Art, tak jsem zvědav :oD

  8. Jenom jedno varování k parkování u Technického muzea po dnešních zkušenostech (s Domem kávy bohužel zkušenost nebyla, měli v sobotu zavřeno). Nespoléhat na to,radši nechat auto někde mimo parkovací zóny a dojet MHD.

    Hrál jsem dva zápasy na turnaji v hale Sparty (vzadu za stadionem). před prvním jsem se vmáčknul částečně na trávu na hranici zelené zónn u haly, mezi zápasy dostal pokutu a musel jinam – první volné místo mimo modré zóny (v těch byly v sobotu dopoledne volných míst doslova stovky) neúspěšně (ani jedno volné místo) jsem projel tyto návštěvnické zóny: u haly, u stadionu Sparty, u Stromovky v ulici Nad královskou oborou, za technickým a zemědělským muzeem. Holt Praha 7 se usilovně snaží, aby v jejím obvodu nezbyly žádné zavrženíhodné instituce typu sportovních hal, divadel, hotelů, obchodů s čímkoliv neobvyklým, co se nedá snadno odnést v tašce. A jako bonus aby návštěvníci, kteří tam potřebují museli zbytečně při hledání parkování najet spoustu kilometrů a pořádně to tam zasmrděli…

  9. Koukám, že mi vypadlo, kde jsem nakonec parkoval – bylo to dole u Strossmayerova náměstí před městským úřadem. A i tam jsem zabral jediné volné místo…

  10. Kytka : ono velmi záleží na počasí. Když je hezky tak je parkoviště plné aut od bruslařů na pláni. Pokud prší, nebo fouká nabo je nějak jinak hnusně, parkovat se dá…

    Navíc bych rád upozornil, že většina soutěžních nápojů bude asi alkoholická a to s tím autem nejde stejně moc dohromady …

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.