zľavové kupóny v reštauráciach RSS

Štítky: , ,

12 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. 1.využívate ich často?2.ste spokojný s ponúkanými službami?3.na aké jedlo si ho kupujete?4.išli by ste do tej reštaurácie aj inokedy resp. vrátili by ste sa tam?5.čo si myslíte o reštaráciach čo majú kupóny neustále v ponuke?

  2. 1.využívam ich tak asi dvakrát do mesiaca podľa ponuky2. zatiaľ/musím zaklopať na drevo/ som celkom spokojný. nestalo sa mi zatiaľ že by som sa cítil že som tam na obtiaž a obsluha na mňa pozerá ako na zákazníka druhej kategórie/čo sa bohužiaľ už veľa krát stalo mojim známym/ a nemal som ani žiadne problémy čo sa týka napríklad rezervácie či komunikácie ohľadom kupónu/tiež poznám od známych dosť negatívnych skúseností/3.jedlo to býva pizza tatarský biftek poprípade nejaká divina4. vo veľa prípadoch asi nie zvyčajne to veru býva jednorázová návšteva 5.ak reštaurácia ponúkne raz za čas nejakú tú zľavu tak to sa aj dá, ale keď má niekto zľavy v ponuke každodenne niekoľko mesiacov tak s tým bude asi nejaký problém. veľa reštík robí dumpingové akcie 60 65 70 a viac percentné akcie a tak to tam aj vyzerá…poznám jednu v bratislave nikdy som tam nejedol len ju poznám z tých portálov…a kvalitka to asi nebude podľa viacerých reakcií na internete. a viacerí sa mohli presvedčiť ako to vyzerá keď zhliadli časť ano šéfe v tej brnenskej bohéme

  3. Využívám jich zpravidla do dražších restaurací, kam bych se jinak nepodívala, rozšiřuji si tak obzory a jsem za to ráda. Vybírám si spíš akce, kde si mohu jídlo vybrat sama (např. voucher stojí 500,–Kč a je možné projíst 1000,–Kč) nebo kde je předem dané menu, ale kde je rovněž možnost si vybrat alespoň ze dvou variant.
    Tyto vouchery dávám i jako dárek – rodiče důchodci by do restaurace, kde by za jídlo a pití pro dva dali 1.000,–Kč, normálně nešli, bylo by to pro ně drahé, ale správně vybraný podnik, kde mají již zaplacené několikachodové menu včetně dezertu i s lahvinkou vína jim udělá radost. S vyloženým průšvihem jsem se zatím nesetkala, i když jednou mi místo steaku s liškami (kvůli liškám jsem si jej dala) dali steak na žampionech, což se mi tedy nelíbilo. Úspěch měly restaurace Belle Epoque, Apropos, Kolkovna, Mon Rouge Pif. Občas nás známí vytáhnou na voucher na tataráka, třeba pivnice U Sedlerů byl dobrý nápad. Teď nejnověji jsme měli výborné krevety v Cappuccini na Lužinách a máme koupený voucher do italské restaurace Toninni, kam se těším na chobotnici a mořské ryby. Na restaurace, které vouchery vydávají, se nedívám nijak špatně, jde o promo akci sloužící k tomu, aby nalákali hosty, a pokud je jídlo výborné a obsluha milá, nebylo by mi zatěžko se vrátit i bez voucheru. Pokud se někdo z obsluhy dívá na hosty s vouchery jako na hosty druhé kategorie, měl by si uvědomit, že tím popírá smysl akce – navnadit hosty, aby příště přišli i bez voucheru. Pokud mi někdo bude dávat najevo, že s voucherem jsem jim na obtíž, tak mne tam příště už neuvidí ani s tím voucherem za poloviční cenu.

  4. Dražší restaurace nemusí být lepšími. A ty co jste jmenoval rozhodně do první ligy nepatři. Zvláště Cappuccini. Dobrá restaurace opravdu vouchery nepotřebuje…

  5. Tak myslím si, že třeba Kolkovny patří v Praze k lepším restauracím. V Mon Rouge Pif mají dobře skloubené pokrmy s vhodnými víny. Jistě, Cappuccini je levná pizzerie, dříve tam kuchyně za nic nestála, teď jsem tam byla po delší době na doporučení kamarádky a krevety byly výborné – nemám tedy důvod, proč je co se krevet týká nepochválit. Je pravda, že dražší restaurace nemusí být lepšími. Zřejmě máte hodně zkušeností v této oblasti, takže uvítám jména restaurací, které patří do první ligy a zároveň nejsou příliš drahé :-) děkuji.

  6. ↪ 4 mpik:
    Není to takto až příliš přísné?
    Vouchery nabízí třeba i Sofie Smith v Le Patio.
    A Maurerův GRF je také určitá forma voucherů a můžete jít třeba na Romana Pauluse do Alcronu.

  7. ↪ 5 Krizik:
    Sansho, Ichnusa, Na Kopci, Le Patio, Cafe de Paris, Oliva…
    Je jich spousta, ale „první liga“ i cenová hladina jsou dost subjektivní kategorie.

  8. První liga jsou podniky, které jsou pravidelně pozitivně recenzovány. Kolkovna je lepší průměr, klasická kategorie moderní pivnice. Cappuccini mám doslova za rohem, ale nevlezl bych tam ani náhodou. To raději z okolí Maják, Svatý Prokop. A i pizzerii v Galerii Butovice je lepší…

  9. mpik: Maják znám, dříve jsme chodili, pak se nějak zhoršili, porce menší a menší a dražší a dražší. Nekuřácké prostory oddělené od kuřáckých cca 70cm vysokou zídkou, za níž se už hulilo. Lepší to bylo v létě na zahrádce. Teď jsem cca 2 roky nebyla, možná se zlepšili. Restaurace v obchodních centrech (Galerie Butovice, Metropole, Anděl apod.) beru jako rychlé vývařovny, kde se dá najíst, když jde člověk třeba na bowling apod. Ale na rodinnou oslavu nebo jinou slavnostní příležitost bych je tedy rozhodně nevolila a srovnávat je např. s Mon Rouge Pif je nesrovnatelné. Svatého Prokopa osobně neznám, ale táta se odtamtud vrátil absolutně zklamaný jejich jehněčím…

    Sirnik74: díky za tipy, některé samozřejmě znám, ale jsou třeba nad mé fin. možnosti. Ostatní prozkoumám.

  10. Já neříkám, že to jsou úžasné restaurace, ale rozhodně lepší než Cappuccini. A dokonce lepší pizza je i z bistra na rohu Unimarketu na Lužinách v těsné blízkosti této restaurace. Jinak Maják má perfektní dětský koutek. A pizzu v Galerii Butovice vyzkoušejte, sám jsem byl hodně překvapen.

  11. Nielen do reštaurácií, tiež do e-shopu sa oplatí používať zľavové kupóny – zadarmo ich je veľká rada tu http://www.kuponzlavovy.com/

  12. Slevove kupony vyuzivam, naposledy napr Gourmet Restaurant Ladronka, ktery je na velmi slusne urovni s obsluhou presne tak fuknci, jak mi vyhovuje. Nestoji vam za zady, ale staci poohled a je u vas. Minule menu bylo vyborne, takze kdyz obmenili, nebylo nad cim vahat.
    Zakoupil jsem toto menu a vzal jsem i pro rodice
    http://www.ladronka.com/…t-restaurant
    2× Liquer Au Calvados (á 0,04 l),
    2× Amuse Bouche,
    2× Kozí sýr gratinovaný s fíkem a medem na ořechovém chlebu (á 80 g),
    2× Salát Caprese z buvolí Mozzarelly, bazalkové pesto,
    2× Lanýžové Velouté s játrovým nokem, čerstvé bylinky,
    2× Králičí hřbet nadívaný tapenádou z černých oliv, kaštanové purre (á 100 g),
    2× Hovězí krk se svíčkovou omáčkou a karlovarským knedlíkem, brusinkové želé (á 100 g),
    2× Čokoládový fondant s višňovou omáčkou a Sabayon z bílé čokolády.

    K chovani obsluhy: pokud se k vam chovaji s kuponem jako k hostum druhe kategorie, pak naprosto nepochopili smysl akce a kontaktoval bych vedeni, pripadne ukoncil navstevu a pozadoval vraceni penez od slevoveho portalu. A verte mi, ze konktakt s vedenim probehne. Ano, je to sice opruz, ale podobne praktiky by nikdy nemely obsluze projit! Tiche trpeni jen pomaha udrzovat misty neuteseny stav ceskeho pohostinstvi.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.