Restaurace/Penzion v Českém Ráji RSS

Štítky: , , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ahoj všichni,

    můžete mi prosím doporučit nějaký služný penzion s restaurací v Českém Ráji. Chceme snídaně a asi i večeře.
    Na snídani NEchci – „švédské stoly“ s bílými rohlíky, šunkový salám za 4.90, eidam třicítku, máslo (nedejbože Perličku), med a marmeládu z minikrabiček a podobné nesmysly. Klidně to může být bufet, ale ať je to trochu na úrovni. Nebo může být i něco vařeného (grilovaná zelenina, slaninka, míchaná vajíčka :). Na večeři by stačila jídla co se dělají klasicky na obědové menu.
    U ubytování zas tak náročný nejsem, ale na pokoji musí být soc. zařízení (kvůli malému).

    Podle recenzí se podle ceny orientovat nemůžu (překvapivě), tak to aspoň zkouším tady.

    Díky, Michal

  2. hotel Hrubá Skála – skvělé večeře a výborné snídaně

  3. ↪ 2 vlasta1234: Pokud myslíte Hotel Zámek Hrubá Skála, tak zrovna na ten jsem četl jenom ty negativní názory (http://www.recenze.cz/…eni-335.html)

  4. ↪ 3 wotaen: Zámek Hrubá Skála je trága (patří jim pokud vím ještě Lázně Sedmihorky a to je trága dvojnásobná). Ale na Hrubé Skále Hotel Štekl – ten je naopak moc fajn. Jak ubytování, tak jídlo.

  5. ↪ 4 kami: Díky za tip, vypadá to dobře. Na netu mě akorát zmátlo, že děti do 12 let jsou se slevou 100Kč. Naštěstí to platí jenom když spí v jejich posteli, když jsou ve vlastní postýlce, tak je to zadara.

  6. ↪ 5 wotaen: Určitě, to naše spalo před týdnem zdarma:), ale vezli jsme si postýlku. Nabízejí i půjčení, to se asi nějak platí.
    Jídelní židličky jsou k dispozici.

  7. Kami, můžu se zeptat, v čem jsou Sedmihorky tragické?
    Uvažovali jsme o nějakých podzimních lázních mezi Hradcem králové a Prahou, tak bysme aspoň věděli, kam to nesměřovat:)

  8. ↪ 7 lemrousek: Plíseň, všude, na chodbách, v pokojích, vlní se tam dlouhé chlupy plísně. Není to plesnivé vlastně jen kolem recepce, takže to na první pohled nevypadá, když člověk přijede.
    V obzvláště plesnivém přístěnku pod schody skladované dětské postýlky. Mám to někde i vyfocené.

    Reakce personálu jen výsměch. Řešila jsem to i s hygienou – prý nemůžou nic, jen pokutu a výzvu k nápravě, ale nic víc.

    Jako drobnosti ztracený kufr, který přibalili jakési odjíždějící výpravě, okoralé nazelenalé uzeniny na snídani… ale to už vlastně ani člověk nevnímá.

  9. Kami, Moc Vám děkuji, to je opravdu dostatečně odrazující informace !
    Rozhodně se poohlédneme po něčem jiném.
    Ale je to škoda, protože nám Sedmihorky přišly fajn umístěním a dobrou možností výletování…

  10. Pokud budete výletovat s dětmi na Kozákov zkuste ve vesnici Kozákov místní farmu. Obsluha funguje jako samotoč (sám si natoč), ve výběhu je telátko, kůzlata a králíci. Stavili jsme se tam včera. Malinovka jak si ji pamatuji z dětství. Na klobásu a nebo krkovici jsme chuť neměli, nezkoušeli jsme.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.