Sapa a čokolády RSS

Štítky: , , ,

7 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ahoj, mám asi trochu zvláštní dotaz, ale myslím, že hodně lidí, co navštěvuje tyto stránky občas chodí nakupovat do Sapy a tak jsem se chtěl zeptat – nevíte, jestli se tam dají sehnat produkty od Sarotti (hlavně jejich tabulkové čokolády, které snad nikde v Česku nemají) a od Halloren (hlavně jejich Halloren Kugeln)? Nebo případně víte o nějakým místě, kde by se dali koupit (nemyslím e-shopy, ale obchody) ? Děkuju :)

  2. Sarotti čokoláda bývá třeba v Globusu v ceně tak kolem 15 Kč, ale nevím, jestli nyní.

  3. V Globusu (Pardubice) jsem dneska byl a neměli je tam, ale já jsem je tam teda za poslední rok neviděl ani jednou.. :(

  4. ↪ 3 CuteTommy: Můžu se zeptat zda je na ní něco výjimečného?

  5. snookie: No, neřekl bych že je nějak výjimečná, ale mám tuhle značku rád, Sarotti je moje druhá nejoblíbenější značka čokolád hned po Ritter Sport. Jinak čokolády Sarotti obsahují víc kakaa (32%) než ostatní čokolády v podobné cenové relaci a prostě mě chutnají, připadají mi lepší než Milka nebo Schogetten. Ale já mám obecně nejradši čokolády z Německa. :)

  6. Sarotti jsem dnes viděla v Normě, mléčná čokoláda s příchutí soli a karamelu.

  7. A cena byla kolem 25 kč.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.