Ryby a drůbež v Jesenici RSS

Štítky: , , , , ,

20 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Na začátku Jesenice mají otevírat ve spolupráci s firmou Nekton prodejnu Ryby-drůbež, v nabídce mají být jak čerstvé, tak zmražené sladkovodní i mořské ryby. Avizují i mořské plody. Další pult má být věnován čerstvému kuřecímu a krůtímu masu plus výběru z několika druhů salátů a italským pochutinám.
    Až otevřou, tak tam vběhnu a zjistím podrobnosti.

  2. Super! Díky za tip, to bych se tam z Pankráce i vypravila!!!

  3. Terezko, na jakém začátku Jesenice? Směrem od Prahy, od Vestce, od Říčan???

  4. No tak na Vídenskou/Jesenice určitě něco pojedu koupit. Tam než člověk dojede – projede – odjede tak ta ryba bude v létě pečená dušená a rovnou i smažená .o)

  5. 4: nejezdete, jenom dobre.

  6. ad 4.+ 5.: Taky si myslím, ostatně – při Vašich skvělých kontaktech u všech a všude by to bylo zbytečné, ne?
    BTW: nojo, léto máme za dveřmi, chystejte si plavky a opalovací krém – hlavně pro ty ryby!

  7. 3: směrem od Vestce. Po pravé straně je biobchod, Staročeská pekárna a maso-uzeniny. Pak je čerpací stanice a vedle ní vyrostly nové prostory a v nich to bude. Dále je tam restaurace, kde si hosté sami čepují pivo, cukrárna a veterinární ordinace.
    Jak to píšu, tak mě napadá, že snad nebude bartr mezi obchody a veterinou :)
    Dál je pak Wine Depot.

  8. 4+6. nějaký zaražený prd nebo mindráček?
    7. to je sice trochu méně kritický bod, ale i tak tam jet ve špičce to bude peklo

  9. 8: snad ani ne, jen vaše vše-a-každéhoznalost je poněkud zarážející… občas se zdá, že moc posloucháte rádio

  10. Pouze můj velký obdiv k těm – co všechno znají a všude byli. Dvakrát. A první.
    Ale Vy asi máte na mysli svůj vlastní komentář. Soudě podle poznámky (4. + 6.)
    :-)))

  11. Parada! Terezko, to jste me moc potesila. Pres Jesenici jezdime k babicce, tak tam muzem koupit rybisky a u babicky je rovnou hodit na gril. Uz se tesim!

  12. A byl někdo přímo ve Wine depot? Mě to přijde taková trochu velkoprodejna a navíc vždy, když jsem jela kolem, měli zavřeno :-)

  13. 10: Pivli, Vy se nezdate :o))

  14. 9,10: není můj problém, že jste nikde nebyli a nikoho neznáte. Poroučím se.

  15. 14: asi byste se divil kde všude jsme byly (od ženy) a koho známe. Jen necítíme potřebu o tom kdákat, hňácat se v tom a vůbec se snažit, aby to smrdělo víc než je zdrávo.

  16. 15: nedivil, protože je mi to opravdu šumák

  17. 16: A mě je zase šumák kde jste byl a koho znáte vy…

  18. 17: hlavně že se shodnem .o)

  19. 11. Já jsem tam také ještě nebyla, ale alespoň měli vždy otevřeno, když jsem jela kolem. kouknu tam taky.
    Teď koukám do Nového kurýra na jejich inzerát a cituji:
    „Akční nabídka platná od 16.10. do 15.1. a do vyprodání zásob.“
    Kaiken Ultra Cabernet, Montes, Argentina (původní cena 379,– a nová 339,–)
    Solagüen Reserva, Rioja, Španělsko (p.c. 299,– a nová 269,–)
    Grangeneuve Coteaux-du-Tricastin, ročník 2007, Rhone, Francie (p.c. 155,– a nová 139,–)
    Winter Riesling, Rheinhessen, ročník 2007, Německo (p.c. 189,– a nová 169,–)
    Zweigeltrebe pozdní sběr 2006, ""Liščí vrch", Mikrosvín Mikulov (p.c. 237,– a nová 215,–).

    Otevírací doba:
    Po-Pá 10–20h
    So 8–14h

  20. 15.Moje řeč.

    Je mi pumpička, kdo kde byl a koho zná. Taky tu nebudu vypočítávat, se kterou naší „celebritou“ jsem pařila na nějaké vyvedené akci. O tom to přece není.
    Ráda si přečtu každý zajímavý příspěvek a povídání. Jen nemusím pejorativní výrazivo a jistou přezíravost.

    Z Budějovické jezdí autobus přes Jesenici (až do Jílového a Kamenného Přívozu) netrvá to dlouho, takže si myslím, že s milouškými rybiškami nebude problém. Glum, glum. :-)))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.