Buchtičky RSS

Štítky: , , , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Kdesi jsem se dočetla, že se 19. 11. pořádá již druhý ročník Dne buchtiček se šodo :-) Bohužel jsem nenalezla seznam restaurací…Letos bych to nerada propásla :-(

  2. děkuji za púřipomenutí, ihned přidváám do odrobin, tahle akce si to na 100% zaslouží!!

    http://www.pragueout.cz/…icek-se-sodo

  3. Děkuji mnohokrát! Restauraci „U básníka pánve“ vezmu ve středu útokem :o))

  4. Skoda, ze se u vetsiny restauraci asi nebude dat zaparkovat :( zrovna se budu pohybovat po ceskych luzich a hajich… achjo

  5. 4. Parkování je možné u restaurací na Praze 4, 5 a 6. U básníka pánve jsem myslelím při cestě okolo viděl nabídku, že host si může zakoupit za 120 Kč dvouhodinovou parkovací kartu do modré zóny.

  6. Kytko, díky. Básník je zcela mimo vytyčenou trasu, magzahrada též, ve stodůlkách jsem v životě nebyla = zabloudím a už mě nikdo nenajde, v úvahu by připadal bílý lev (ale s tím parkováním fakt nevím)

  7. 6. Na Bělohorské to znám. Přímo před restaurací to bude o štěstí, ale o tramvajovou zastávku až dvě dál, tj. tam co je dům U kaštanu už se parkuje dobře, bývá tam místo.

  8. Tak že bych se svezla tramvajkou :)
    BTW nebudete tam někdo taky ochutnávat?

  9. Mohla bych, ale až odpoledne!

  10. to je škoda, ve 3 slavíme narozeniny, dort a tak (teda jestli přežije cestu) a z prahy to mám ještě hodinu a půl :((

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.