Pasírovač RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

6 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Kdo máte, doporučili byste, prosím, nějaký kvalitní?
    „Plasťák“ mě neláká, přemýšlím o něčem na pasírování stravy pro mrně, mixování bych se ráda vyhnula. Tescoma? Jiné?
    Kuchta věčný začátečník, pasírováním nepolíbená…

  2. Proč se chcete vyhnout mixování?

  3. Mno, mixované jí teď (hnedle 7m) a ráda bych tu konzistenci už upravovala směrem k něčemu hrubšímu, abychom nemixovali do alelůja a časem nebyly větší kousky takové překvapení.
    Na pasírovač už jsem koukala před časem i kvůlivá jiným věcem, nuž ale tohle je takový dobrý důvod navíc :-)

  4. Myslím, že si to zbytečně komplikujete. Aspoň teda v čerstvé zkušenosti s 21-měsíčním mládětem jsme ani nezaznamenali, že bychom něco takového měli dělat :-)
    My jsme od začátku mixovali a přechod na větší kousky proběhl tak nějak přirozeně, něco se drobilo vidličkou, něco byla bramborová kaše s kousky ryby (která se rozebírala, aby se vybraly kostičky), něco byla dušená zelenina nakrájená před dušením na malé kousky, něco se prostě mixérem jenom projelo.

  5. Jestli jste z Prahy, tak Vám můžu věnovat kovový (nevhodný dar). Zjistila jsem, že stejně všechno pasíruju přes síto. zacinamevarit@seznam.cz

  6. Odpověděla jsem, ale možná Vám to spadlo do spamu?

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.