Kuře z farmy RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

8 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Zdravím, asi za 3 týdny pojedu pro vynikající kuřata volně chovaná. Kdyby měl někdo zájem, vezmu toho víc. Praha. Mají cca 3kg-80/kg. domluva na catapult@centrum.cz

  2. Dobrý den, dostala jsem čerstvě( rozuměj ten samý den) zabité kuře z farmy. Jak dlouho ho mám nechat v lednici než ho uložím do mrazáku?

  3. ↪ 2 micka: upřímně bych ho do mrazáku vůbec nedávala a raději upravila a snědla hned, ještě čerstvé

  4. ↪ 3 Lucianka: To bych také nejraději udělala, ale jsme dva a kuře o váze 2,30 prostě najednou nesníme.

  5. Když doma zabíjíme – kachny, kuřata, husy – a je od spotřebitelů poptávka po zamražení, necháme drůbež jen standardně zchladnout (kvůli důkladnému oškubání) a po vykuchání, omytí a usušení ji mrazím hned.

  6. Doporučuji rozdělit na tři části viz http://www.cuketka.cz/?…
    Za čerstva zpracovat třeba jen prsa a vývar. Zbylé čtvrtky zmrazit na později.

  7. Doma nechavame den v lednici.

  8. ↪ 6 pan Cuketka: Pane Cuketko, od přečtení Vašeho článku to nedělám jinak. Vy si opravdu myslíte, že píšete studijní články jen tak pro legraci :-)). Váš zápisník mi slouží, jako studijní materiál a ekonomika vedení domácnosti se taky hodí ;-).

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.