zitna mouka ve Francii RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

3 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. ahoj vsem priznivcum peceni :-) za dva tydny jedu do Francie a uz s predstihem hledam kde by se mohla ve Francii koupit nejaka dobra zitna celozrna mouka. Mohl byste mi prosim prosim nekdo poradt kdo tam zije,nejakou znacku kterou si mam koupit nebo jak se jmenuje nejaky velkoobchod kde se da koupit zitna mouka? Nebo klidne staci internetova stranka,ja bych si ji objednala. Nevim jak to tam bez zitne mouky vydrzim,asi tam nebude moc k dostani jako u nas a ja jeste neumim francouzsky,takze to bude vse o to horsi :-( dekuji moc za kazdou radu…tezzicka

  2. Sice neporadím značku, protože tam tuto mouku nekupuji, ale řekla bych, že se zakoupením žitné mouky ve Francii problém nebude ;-)
    K zakoupení v každé samoobsluze, když ne v oddělení mouky, tak určitě v oddělení Bio nebo přímo v Bio obchodě.
    Stačí se porozhlédnout po Farine de seigle ;-)

  3. jo jo tak na to jsem se prave taky koukala jak se to rekne,abych se popripade zeptala,ale koukala jsem na nejaky fora a taky se tam ti francouzi ptali kde by se to mohlo senhnat,ja treba ziju ve Spanelsku a neda se to sehnat vubec,jen na netu,nebo se zeptat primo nekde v pekarne…je to proste vsechno bile pecivo,tak jsem nevedela jak je to ve Francii,ale prave se bojim, aby to tam nebylo stejne :-(

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.