Osvědčený recept na bezlepkové sušenky RSS

Štítky: , , ,

5 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ze zdravotních důvodů jedu už nějaký ten pátek na bezlepkové dietě a třeba dnes jsem dostala strašnou chuť na sušenky. Takové ty poctivé, plné másla a dalších dobrot. Jenže při gůglení chutně vypadajících receptů (např. levandulové sušenky z polenty) na mě vždycky vybafla nutnost použití klasické hladké/polohrubé mouky. Doplňuji, že nechci při pečení používat směsové bezlepkové mouky, v současnosti mám doma bezlepkovou klasiku – mouku kukuřičnou (hladká, polohrubá), amarantovou, pohankovou a rýžovou.
    Pokud by se někdo podělil o univerzální recept na křehké máslové bezlepkové těsto, které se dá použít třeba nejen na sušenky, ale i jako podklad pod cheesecake, na mřížkový koláč a apod., byla bych mu neskutečně vděčná!

  2. Mati delala bezlepkove tyhle od Cataliny:

    http://catalinapece.blogspot.cz/…andlemi.html

    Misto polohrube davala ryzovou. Jen nevim, jestli nepridavala bilek navic.

  3. ↪ 2 irresistible: Díky moc! ty Catalininy jsou moje oblíbené, tak jsem příjemně nadšená, že jdou i bezlepkově :-)

  4. ↪ 1 Madla81: Dala jsem na web (do sekce Léto) recept na základní bezlepkové sušenky – z čistých mouk, nikoli ze směsí.
    Pro použití na podklad koláčů je potřeba vynechat tu sodu.

    Zrovna na Vámi zmíněné levandulové se dá toto těsto použít velmi dobře :)

  5. ↪ 4 kami: Díky moc, Kami, jste perfektní! Určitě velmi brzy jak sušenky, tak jako podklad pro koláč.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.