Paulus vs Ihnačák RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

67 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. ↪ 60 pnn: a já jsem si do teď myslela, že člověk se názorově vyvíjí (a stále se učí a to celý život).

  2. To souhlasím, pak a/ v určitých mantinelech b/ musí počítat s tím, že když zcela obrátí, tak se stane nedůvěryhodným. Ať již díky své dřívější nebo nynější hlouposti. Podle mne – vyvíjet se neznamená dříve odsoudit doložený fakt a nyní chválit za kultivaci. Toť můj názor. Módní flexibilita znamená např. že pan prezident zčerstva odsoudil agresi Ruské federace proti Ukrajině, aby po dvou týdnech popřel vojenskou účast ruských vojáků na ukrajinském území. Lukoil mu to vysvětlil… :-) Takže tyto obraty věru neuznávám, pokud Vy ano, tak pozor v pantnerském životě, to že tenkrát manžel před oddávajícím řekl ano a nyní zanáší… no vyvinul se mu názor. Buďte shovívavá, učí se. :-)

  3. pnn: zásadně s vámi musím nesouhlasit.
    Čas je něco neustále plynoucího a v čase se mění lidé, věci, události, skoro vše. Trvat na tom, co byl můj názor kdysi, pak já bych byl možná pořád ještě pankáč, co neuznává hodnoty a všechny nad 30 let. Ale zaplaťpánbůh jsem jinde než jsem byl jako školák, jako mladík, jako …
    Možná je internet plný receptů. Proč ale naší zemi donedávna vládl jakýsi všeuměl Babica a dnes je hitem ještě něco horšího – kuchařka Ládi Hrušky (prý vyprodaná)? V takovém prostředí je snaha Lidlu chvályhodná a může mít vliv na širokou „smažákovou“ populaci.

  4. mpik: Ještě jednou a naposled: KDYSI a JEDEN ROK (prosím prohlédněte si data příspěvků) je podle mne zásadní nedorozumění a prosím o dlouhou úvahu nad tím co píšete. Po roce chválit zmetky, které jsem veřejně pranýřoval, že kácejí „staleté“ stromy kvůli výhledu a parkovišti je podle mne prasárna, pardon – ale můj názor a měnit ho nebudu. Klikněte si zde po roce, zda je budu velebit – nepatřím ke skupině kam vítr tam plášť jak to vyhovuje mnohým a chápete to zřejmě Vy. K diskuzi o Lidlu – domníval jsem se, že se zde na celém serveru řeší kvalita, jak se k ní dostat, podpora českých výrobců a vše co souvisí s nadprůměrnou lokální i internacionální kuchyní. Pokud chválíte tuto akci Lidlu ve smyslu příspěvku ke kvalitě a osvětě, tak jste dle mého názoru velmi a velmi pomýlený – to je pustá marketingová akce. Pokud si všimnete také celkem účelně nabízejí v letáku suroviny k receptům určené. To není chvályhodná snaha o osvětu a kultivaci, to je business. Prosím, vzbuďte se! A až mi přinesete podložený argument že po této „chvályhodné akci“ se změnil jídelníček Čechů o tolik a tolik, na tak a tak dlouho a výsledek byl takový a takový, tak půjdeme na pivo a probereme to. Věty typu " a může mít vliv na širokou „smažákovou“ populaci." jsou jen vata, blábol, smyšlenka a zbožné přání. Pokud v tom tedy nevidíte na hony smrdící marketing (určitě pánové P+I do toho šli s tím, že budou kultivovat smažákovou populaci :-))))) ), pak Vám nemohu pomoci. Pro Lidl jen dobře a já si nechám svůj názor. Jen mě mrzí, že na serveru u Cuketky obhajujete zrovna tyto instituce, to bych vážně nečekal. A zrovna i tu, která nejen prodává „hmoty“, ale zároveň je na tom i charakterově bídně. Proto ten povzdech nad Čechy, podobné je to i se vzpomínkami na světové války, rok 1989 a koneckonců i na krátká volební období. Oni se ty holky a kluci politický jen vyvíjejí, tak není potřeba poslouchat co říkají. Vždyť mandáty mají tuším na dlouhé čtyři roky, tak podle mpik měřítek mohou dokonce třikrát zásadně změnit názory. |No Bóóóže. Takže vzhůru do dnešních voleb. :-))) Není potřeba to tu dál vířit, v tomto si neporozumíme. Jen bych to čekal na jiných serverech, ale ne vždy se dá udržovat kvalita v čase a papír a internet snese mnohé. Ještě jednou příjemný víkend. Domluvil jsem . Howgh.

  5. Já vám vaše názory brát nebudu…

  6. ↪ 64 pnn: Staré přísloví praví, že jen blb nemění své názory – hloupí lidé se uzavírají v tom, čemu se naučili, čemu věří, v tom, co bylo. Kromě toho neustále mícháte hrušky s jabkama, ve stylu kdo chce psa bít… S takovými lidmi mě diskutovat nebaví, protože neposlouchají argumenty druhých, jsou přesvědčeni už na začátku a není nic co by mohlo jejich rozhodnutí změnit. Takže nehodlám ztrácet čas. Jen podoktnu, že žít s takovou nasraností musí být těžké. I pro okolí.

  7. Tyjo, to jsem si početla :-) Za sebe- cokoliv, co přiměje vovčana uvařit si doma jídlo z nějakých prvotních surovin, nikolov prefabrikátů, z čehokoliv, co má přijatelné málořádkové složení, tomu strašně fandím. A je mi úplně jedno, zda se jedná, jak zde kdosi opovržlivě zmiňoval, pustou marketingovou akci. Účel světí prostředky. A já třeba babičce nějakou tu jejich kuchařku koupím, protože byť je ze staré školy, sedánky s kámoškama jsou nakažlivé a než by si domů přitáhla Láďu Hrušku, kulinářské prase a hovado, tak raději toto :-))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.