Ohřívané / předvařené brambory RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

4 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Zdravím všechny milovníky dobrého jídla.

    Již dlouho mne trápí otázka, zda je můj odpor vůči ohřívaným / předvařeným bramborám oprávněný.

    Často se mi stává, že se setkávám s ohřívanými brambory, a to i v lepších restauracích. Asi bych to neřešil u menu za 59,– ve 14:30 v Horní Dolní, ale u pokrmů za 200 Kč+ mi to přijde stejně nechutné, jako kdyby mi jídlo naservírovali na plesnivém hadru. Při stížnosti většinou ohřívání přiznají, někdy se zase hádají, že to není možné. Pachuť ohřívaných brambor ale pozná snad každý.

    Mé otázky tedy zní:

    Vadí Vám také tento nešvar?
    Řešíte svou nespokojenost nějak?
    Tolerujete to např. u zapékaných brambor?

    Díky za Vaše zkušenosti a názory! :)

  2. Ad 1) Ano, vadí.
    Ad 2) Ano, dávám si opečené, popř. vařené tam, kde už si je někdo dal přede mnou a byly dobré :)
    Ad 3) Ohřáté zapékané brambory mi nevadí…

    P.S.: nejhorší je ohřátá bramborová kaše v mikrovlnce… Bléé

  3. 1) Vadí.

    1. Stane se mi to někdy v hospodě, kam jdu s kolegy a sama bych si ji nikdy nevybrala, takže to neřeším, dobře mi tak.
    2. Doma si je ohřeju, ale v restauraci chci čerstvé.
  4. Taky mi to vadí.
    Onehdá jsem byl v celkem slušný restauraci, hlavní jídlo kolem tří stovek. Žena chtěla přílohu vařený brambory. Jakože teda jo, za chvíli přijde číšník zpátky s tím, že brambory bohužel nejsou. Ptám se ho, jestli jim fakt došly brambory. A že prej ne, ale nejsou uvařený, tečka. Takže nebyly:)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.