Durian v SAPA RSS

Štítky: ,

5 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Chystam se opet do SAPy a chtel bych se zeptat, jestli nekdo nevi, zda tam ted maji Durian(sezona je v ruznych castech Asie udajne temer cely rok), idealne pokud ho tami vykraji. Chci si pochutnat, ale nikam toho smradocha vlacet nechci :)

    Za jakekoliv info diky.

  2. ↪ 1 Michal Máta: Já jsem to tam na 100% viděl. Jen pozor — nesplést s chlebovníkem, který tam mívají častěji a je mu podobný! :)

  3. Nevím jestli bych to zvládl. Je to horší, než naležené tvarůžky, které pro ten odér nemůžu? Má někdo zkušenost jak durian chutná? Na netu jsem se dočetl, že je to jak když člověk jí maliny v záchodě, ale to si nedovedu dost dobře představit.

  4. Cuketka: Diky za info. Durian si urcite nespletu je mnohem vice „do jezka“ nez chlebovnik. Nemluve o vuni :)

    martas: No… nejlepsi privnani jsou vazne asi ty kanaly pred destem. Nebo pokud jse byl nekdy v dome, kde se bouralo stare kanalizacni potrubi. Proste hnus. Taky se s durianem nesmi do letadla, verejne dopravy, hotelovych vytahu atd.

  5. Dobrý den,

    Nebyl jste teď někdo náhodou v poslední době v Sapě? Neviděli jste tam prosím durian? :-)
    Já tam byl před pár týdny a neviděl jsem ho tam. :-)
    Předem díky za info!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.