Italská večeře RSS

Štítky: , , ,

8 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dobrý den,
    chtěla bych uvařit pravou italskou večeři. Máte nějaké typy na sestavení menu? Problém je zde docela velký v tom že večeře nesmí obsahovat žádné mořské plody či ryby ( krom tuňáka v plechovce či ančoviček v nějakém dresingu), vepřové maso ( krom salámků či klobásek -pancetta či prosciutto nevadí), jiné houby než žampiony, žádný špenát, brokolice,květák, kapusta, paprika,řepu, celer,raději ani dýni a mrkev ani fenykl nesmí být vařený.

    Chtěla bych poradit s celým menu. jestli Vás něco napadne za nějaký svěží nápad budu ráda. Díky

  2. Já bych zkusil jako předkrm bruschettu s rukolou nebo bazalkou, příp. hovězí carpaccio, polévku zuppa di pomodoro příp. crema di zucca, hlavní jídlo spaghetti carbonara a jako desert třeba panna cottu.

  3. jasně tak jsme zapoměla dodat že cuketa a lilek taky nejsou na jídelníčku.:) Brusketky jsou fajn ale chtěla bych něco slavnostnějšího?

  4. ot dotaz: vyloučené potraviny jsou z důvodů alergie nebo náboženských? Nějak mi ta kombinace nedává smysl :-/

  5. Jsou-li povolené tuňák i ančovičky, můžete udělat jako předkrm vitello tonnato, pak třeba ossobuco a klasické milánské risotto nebo jen risotto a nakonec tiramisu.

  6. vitello tonato je fajn ale budu to dělat celkem na posledn chvíli, než by vychladlo umřeli by jsem hlady.
    napadlo mě králík s pancetou na bílém víně s rozmarínem a pinollami ale co za předkrm?

  7. Primi piati: spaghetti putanesca, secondi piati: branzino, neboli mořský vlk a třeba v soli?

  8. Aha, žádné ryby :-((( tak ragú?

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.