Jak vyuzit omacku/stavu ze spaget a vongoli? RSS

Štítky: , , , ,

3 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Meli jsme na obed spagety s vongolema. Na dne hrnce zbylo celkem dost „sosu“ – bile vino, petrzel, cesnek, chilli, sul, pepr. Chvili se v tom ohraly i spagety, takze tam bude i neco skrobu? Je mi lito to vylit. Je mozne to treba zamrazit a vyuzit pozdeji pri priprave treba rybi polevky? Nebo neceho dalsiho?

  2. ↪ 1 irresistible: Ano, já bych to zpolévkovala, taky by mi to bylo líto vylít. Ale nemrazila bych to. Když jsou v mrazáku takovéhle rozpačité věci neschopné vytvoření samostatného jídla, tak tam obvykle leží tak dlouho, až jsou jeté a stejně se vyhodí :)
    Polévku rybí, nebo třeba krevetovou. Pokud ji teď neplánujete a třeba ani nemáte suroviny, tak bych udělala falešnou rybí a aspoň by nebyla úplně falešná (jestli znáte scénku s falešnou rybí polévkou z Káji Maříka;) )

  3. Kami: diky. Kaju Marika jsem cetla kdysi porad dokola, ale tahle scena mi tedy nejak neutkvela v pameti:-) No ja mam na mrazaku aktualne i rybi hlavy z Vanoc, takze by se to mohlo mrazit pekne vedle sebe;-)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.