SCUK #4 RSS

Štítky: , , , , , ,

74 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. 60. Biozahrada je cca 50m od Náměstí míru, v ulici Belgická č. 33

  2. aha, tak už to vypadá že 4 ;)

  3. tak v sobotu bych přišla, nejlépe dopoledne – a můžete mě započítat za 1,5 – co do rozměrů už určitě :-)

  4. caty: biozrahda se nám otevírá a od 13h, platí tedy čas 1330

  5. Ještě mne napadlo, že mám doma litr vaječného likéru, mohla bych donést vzorek :).

  6. ad 65. – domácího? Mnam, jsem pro. Já se na něj také chystám, ale do soboty to nebude, spíš ještě něco dalšího upeču. tak v 13,30, ok.

  7. V sobotu se to hodí. Hlásím 2 účastníky. Cukroví sice nepečeme, ale přineseme vánočku a domácí vajčák.

  8. Super!!!

  9. tak potvzeno, mini-SCUK#4 v 1330 v biozahradě :) ani jsem nedávál warning, že tam přijdeme, musíme se tedy chovat nenápadně :)

  10. Tak jsem včera ještě chtěla zužitkovat bílky a dopadlo to…no ne zrovna esteticky…ale snad to bude k jídlu…a tu jednu obrovskou pusinku asi zužitkuju do nějakých kuliček…ještě nějaké ty kuličky a vyrazím směr Biozahrada :).

  11. Díky všem zúčastněným za milé setkání v Bio Zahradě. Výborný domácí vaječný koňak, cukroví, vánočka a hlavně prima atmosféra! :-)))

  12. Nejen pro pana Cuketku vkládám recept na:
    Skořicové placičky s kardamomem

    200g lískových oříšků (kdo má nervy, odstraní slupku – já to nedělám)
    80g másla (Hery)
    180 – 200g cukru (stačí krupice)
    1 lžíce skořice
    pár kapek vanilkového extraktu
    větší špetka muškátového oříšku
    asi tak 5– 7 na jemno rozdrcených zrnek kardamomu
    2 bílky z velkých vajec (3 menší)
    Oříšky umeleme, na pánvi rozpustíme tuk, přidáme cukr a necháme trochu zkaramelizovat. Vmícháme oříšky s kořením, pořádně promícháme a trochu prohřejeme. Přendáme do mísy a necháme vychladnout. Z bílků a špetky soli (či kapky octa) ušleháme tuhý sníh a lehce vmícháme do směsi. No, lehce…jak to půjde. :-)))
    Lžičkou tvoříme na plechu vyloženém pečícím papírem malé hromádky a pečeme je v troubě na 100°C asi hodinu.
    Docela nabydou, takže buď dělejte hromádky opravdu maličké, nebo pak placičky rozlámejte.
    V původní receptuře se zdobí hotovou citronovou polevou a kandovaným ovocem.
    Já zdobím polevou z hořké čokolády, pár lžic smetany a přileju trochu brandy nebo whisky. Placičku buď z půlky do polevy namočím nebo (jako letos) kydnu polevu nahoru a posypu kandovanou pomerančovou kůrou.
    Jsou voňavé, chutné a překvapivě měkké.
    Dobrou chuť! :-)))

  13. pivli kujů :) to zas bude tvorba!!! :))) mňam ta placička co sem měl byla fakticky dokonalá!

  14. Není zač, rádo se stalo a děkuji za pochvalu!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.