Stella Marina - Ostrava RSS

Štítky: , , , ,

5 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Zatim jedina zkusenost. Interier IMHO velmi povedeny (stale jsem se ale nutil nepromitat si puvodni bar Orbis na stejnem miste – kdo pamatuje ;-) elegantni a s dostatkem prostoru jak pro schuzku ve dvou tak pro vetsi spolecnost. Velmi prijemna obsluha, mlady muz trefil „sweet spot“ mezi chladem a uz prilisnou pozornosti (to pro tu schuzku ve dvou). Dokazal jak poradit s jidlem – doporucit cerstve a aktualni – tak prodat vino (bral v potaz me preference, hlavni chod a vyslo mu to). Same plus body. Jidelni listek vypadal celkem slibne, i kdyz cenova hladina na ostravske pomery vyssi az vysoka, ale to jsem vedel dopredu ;-) Celkove jsme byli s pritelkyni uneseni a presveceni, ze jsme v Ove nasli dalsi rozumny podnik…ale, ac nerad, musim tady me uz ponekud hujerske liceni utnout. Veskere jidlo, ktere zacalo prichazet z kuchyne bylo…kulantne receno neadekvatni celkove urovni podniku (dosavadni pozitivni dojem i vyssi ceny). Prvni problem – velikost porci. Druhy problem – prezentace. Dosel jsem k presvedceni, ze kuchar zrejme zvolil strategii jednoduchosti a cerstvosti, nicmene, trochu prehnane. Muzu byt mozna vybiravy, ale obednam li si „biftecky ze svickove s maslem a pecorinem“, necekal jsem tri male tenke PLATKY masa (obednavka byla medium-rare) s rozteklym syrem na nich. Alles, na velkem taliri. Nebyly spatne, ale pomer cena vykon palec dolu. Bud dostanu prvotridni maso (dokazu ocenit) a to snim klidne temer syrove a samotne, nebo cekam novatorskou kreaci a prekvapivou chut (opet vzhledem k cene). Prilohy bylo dost ;-) Pritelkyne na tom byla podobne s jeji Butterfish. Chutnala ji, ale nic o cem vypravet (krome „malosti“ porce). Prezentace opet velmi jednoducha, chut ale nestihala. Dezerty byly napadite, chutne a male, ucet vysoky ;-) Mam tedy velmi smisene dojmy, mohli jsme mit smulu na naladu kuchare ci co ja vim. Ale kdybych vedel, co za kolik dostanu, jiz bych neopakoval. Tedy apel: byl nekdo? Pujde? Dalsi zkusenosti? Vzhledem k ostatnimu (prostredi, obsluha, pionyrske nadseni) bych rad slysel chvalu, abych jeste zasel ;-) Zatim vsak ne…

  2. ááá, děkuji za tip na další itálii v ostravě! :)

    přidám link, který napoví ještě víc:

    http://www.stellamarina.cz/

  3. Byla jsem…porce se mi zdály adekvátní pokud počítáte s polévkou. Pokud ne, tak jsou dobré na dietu.

  4. Chodím kolem ní často a nic mě neodradí víc než vysoké ceny a malé porce :/

  5. porce zde rozhodne nejsou male, zato kvalita dost pokulhava a to by si za ty ceny nemeli dovolit…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.