Výlet do Provence: tipy na podniky, ubytování, "must see" RSS

Štítky: , , , , , ,

4 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. V sobotu se chystám vyrazit autem na 9dní do Provence a tak jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nemá nějaké super tipy co se ubytování, jídla, nákupů a zážitků týče. Už jsem si zjistila, že raději se máme držet náhorní plošiny, než oblasti u Marseille a určitě navštívit Avignon, Aix en Provence atd. Ale ráda bych něco konkrétního, pomůžete prosím? Merci!;)

  2. Rád bych zmínil i moc hezkou známou vinařskou vesničku Chateauneuf du Pape a tam si dát nocleh třeba na zámečku uprostřed vinic v http://www.chateaufinesroches.com :-).

  3. ↪ 2 runetek: jé, mockrát děkuji ta tip, nádherné. Bohužel z finančních důvodů budu asi spát pod širákem, abych měla na místní hodobóžo jídlo a víno:D

  4. Zdravím vas primo z Provence,z Lu­beronu
    Máme za sebou 6 dni u more v oblasti Cassis ( fantastické more a Calanques ) mám projeto a ochutnano Camargue,aix-en- Provence,Salon de Provence,La Ciotat,Cassis,.. Ted jsme v Manosque a zkoumáme Luberon,který uz trochu znám z minulé dovolené. Opět nezklamal,celkové i kulinářsky;-) kdyby něco,ptejte se mne na cokoli. A nesetrete na jídle!;-) P.S. Peter Mayle mel pravdu : navždy Provence…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.