WECK sklenice RSS

Štítky: , , ,

4 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Tak som aj ja prepadla tej imidžovke :). Moja otázka je, či ich možem sterilizovať tak, že ich postavím v hrnci na seba. Nikdy som tak nesterilizovala, ale objednala som si aj také nízke skleničky na mäsové dobroty, tj z ekonomického hľadiska by sa mi hodilo, aby som ich mohla dať pri sterilizovaní na seba. A čo uskladnenie? Môžu na seba? Sama seba sa pýtam, kde som prišla k tomu, že sa to nesmie …

  2. Kdyz jsem byla mala (asi pred 33lety), s moji prababickou jsme tenkrat zavarovali okurky vetsinou jen do techto sklenic. Casem se porozbijely, ale urcite jsme zavarovali ve vice vrstvach a prazdne sklenice skladovali na hromade ve velke drevene bedne. Vicka, sklenice, gumicku a skripce zvlast. Plne sklenice okurek ve dvou vrstvach. Nevidim moc duvod, proc by to neslo.

  3. diky … takže aj skladovanie hotových zavarenín je ok, ak budú sa sebe? dobrá správa, bez nutnosti prebúrať špajzu toho môžem naškrečkovať mnohonásobne viac :)

  4. Co se týče toho skladování, tak zatím všechny tvar y weckovek co jsem potkal, tak jsou udělané tak, že dno tak akorát zapadne do víčka, takže vrtsvení ano.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.